Komentāri

Saistītās iestādes


Komentāri (8)

Rādīt komentārus augošā secībā
 • Saaa, 2017-02-02 01:02:12

  @bbb Man tāda pati situācija kā tev. Šprice dupsīnun pēc nedēļas viss kārtībā. Arī Lv tas ir bez maksas

 • DD, 2015-01-13 16:29:49

  Ārpusdzemdes gadījumā var kavēties mēnešreizes, bet tests var uzrādīt negatīvo. Parasti sākumā nav nekādu pazīmju, varbūt tikai nelielas vēdersāpes. Ar laiku sāpes atkartojās regulāri, un var būt ne tikai vēdera apakšdaļa, bet arī tā kā kuņģī, vēderā un mugurā..tas tiešām nav patīkami. Tad var būt asins izdalījumi (smērēšanās). Iesaku ar šo lietu nevilkt, jo tas var izbeigties letāli. Un jā, strpc ginekologs ne vienmēr var konstatēt ārpusdzemdes grūtniecību ( to ir grūti konstatēt). Labākis risinājums aiziet un uztasīt ASINS analīzes, konkrēti - grūtniecības hormonu!

 • Linda, 2014-03-13 03:13:32

  Es veselu menesi nostaigaju ar sapem un asinosanu, briziem pat plaukstas lieluma asins recelkji nacalauka, parcietu otras dzemdibu sapes. Un tas viss tikai delj darba vietas kurai bija nospljauties ka man kaut kas sap, lidz bridim kad darba pakritu no reibonjiem sliktas dusas un nenormalas asinjosanas, izsauca atros un pec paris h jau opereja,pat vel tagad isti neapjedzu ka man butu otrs berns tagad jo cik atri uzzinaju ka esmu stavokli ,tikpat atri mani ari opereja, tas bija pirms 2 gadiem , pec tam pie berna ta ari neesmu tikusi, bet tagad sezu majas ar tricosam rokam jo jau otro dienu, 3 dienas pec menesreizem man atkal izdalas roza gljotas, nelaba dusha un nelielas velkosas sapes lejas dalja, esmu zviedrija un nezinu ko lai dara

 • bbb, 2013-03-13 01:23:13

  Tikai kjirurgjiska iejaukshanas var lidzeet? Kadad mulkibas. Man arii taa bija, bet man injiceja kkaadu medikamentu, aizmirsu nosaukumu. Un nedelas laikaa tas attiirija manu olvadu. Paldies Dievam, ka nebija jaoperee. Esmu Anglijaa, nezinu vai jau Latvija ir tik viegli pieejams shis medikaments. Un ja ir, tad droshivien par bargu naudu. Man to visu pa brivu izdarija.

 • Liga, 2012-04-20 08:37:01

  Jaa...man tagad ar bija tada slimiba! es ka uzzinaju es vienkarsi saku raudat! :( es no sakuma domaju ka manai dzivei nav jegas,ka ar mani sadi ir noticis!
  Tas ir loti sapigi! :(
  Man peksni sakas asas sapes vedera lejas dala.es domaju ka man paries,bet mans draugs teica nee ir jasauc atra palidziba.Ja vins nebutu izsaucis atro palidzibu tad es nomirtu. Un tad draugs pie sevis domatu-kapec es mulkis ta izdariju! :(

 • Sanita, 2011-02-28 11:21:08

  Man bija loti lielas sapes kreisaja cirksni un lauza muguru.asinosana paradas caur vienu dienu un nava stipa,ta ka smeretos.vai ta ir arpus dzemdes apauglosanas,vai olnicu iekaisums?

 • uztrauktaa, 2011-01-28 01:27:44

  sweiki..ari man ir liela probleema esmu vacija un laika nesanaak aiziet pie arstaa:(no sakuma man bija 2 nedelelu sapes lejasdalaaa un tad man bija menesreizes..pagaaja 10 dienas un ir atkal asinosaabnaa bet diezagan stipra!!

 • viņš, 2010-03-08 12:42:18

  ja ir ārpusdzemdes apaugļašanās, tad tā asiņošana notiek starp mēnešreizēm?

  ja visu laiku ir bijušas menstruālās sāpes, tas nozīmē, ka ir bijušas kādas problēmas ar olvadiem vai olnīcām?
  ir pagājušas 3 nedēļas, kad bažījāmies, ka varētu būt spermatozoīda iekļūšana makstī, bet pēc 2 nedēļām bija mēnešreizes, ne tik daudz asiņošana kā parasti, bet tomēr bija!

Vārds:
Komentārs:
 Drošības jautājums:vienpadsmit mīnus divi =