Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Vidzemes slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 250000092
Adrese Jumaras iela 195, Valmiera, LV4201
Telefona nr 64202515
Kontaktpersona Uģis Muskovs
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 16.04.1996
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 04.07.1995
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums


Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābele Anita neatliekamās medicīnas ārsts
Ābele Anita internists
Ābele Anita alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Āboliņa Elīna dermatologs, venerologs
Alksne Valda ambulatorās aprūpes māsa
Alliks Voldemārs Volfrīds anesteziologs, reanimatologs
Amoliņa Ildze endokrinologs
Ancāne Ilze garīgās veselības aprūpes māsa
Anufrijeva Kristīne bērnu aprūpes māsa
Apse Iveta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Apšinieks Adrians kardiologs
Apšinieks Adrians internists
Apšinieks Adrians alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Āre Inese anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ārgale Vēsma kardiologs
Arnolde Anta funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Asarīte Vita vecmāte
Audere Māreta otolaringologs
Aumeisters Egons psihiatrs
Ausmane Inguna standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Ausmane Inguna kardiologs
Ausmane Inguna neatliekamās medicīnas ārsts
Ausmane Inguna alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Auziņa Zenta ambulatorās aprūpes māsa
Avotiņa Laura operāciju māsa
Balode Aiga neirosonoloģiskā izmeklēšana
Balode Aiga neirologs
Balode Lauma masieris
Baltiņa Sandra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bankmane Dace ķirurģiskās aprūpes māsa
Barauska Marija internās aprūpes māsa
Batalauska Vija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Batalauska Vija ginekologs, dzemdību speciālists
Baurovska Rita gastroenterologs
Baurovska Rita endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Baurovska Rita pediatrs
Baurovskis Aivars traumatologs, ortopēds
Beķeris Ventis ķirurgs
Belasova Ligita neirologs
Bergmane Antra ambulatorās aprūpes māsa
Bernovska Vita fizioterapeits
Bērziņa Anda masieris
Bērziņa Anda fizioterapeits
Bērziņa Anta internists
Bērziņa Beāte internās aprūpes māsa
Bērziņa Inese zobu higiēnists
Bērziņa Inese bērnu aprūpes māsa
Bērziņa Ineta ķirurģiskās aprūpes māsa
Bērziņa Iveta internās aprūpes māsa
Bērziņa Iveta bērnu aprūpes māsa
Bērziņa Viola neonatologs
Bērziņa Viola pediatrs
Bērziņa Zinta ķirurģiskās aprūpes māsa
Biseniece Janīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Bluķe Madara neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Blumbergs Andrejs ķirurgs
Bobiļonoka Anna onkoloģiskās aprūpes māsa
Bortkēviča Sanita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Boša Agnija bērnu aprūpes māsa
Boša Jautrīte ķirurģiskās aprūpes māsa
Boša Lauma bērnu aprūpes māsa
Bračka Sniedze neatliekamās medicīnas ārsts
Bračka Sniedze alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Brente-Brantiņa Zane onkoloģiskās aprūpes māsa
Čākure Guna radiologa asistents
Čapkovska Inguna padziļināta elektrokardiogrāfija
Čapkovska Inguna kardiologs
Čapkovska Inguna ehokardiogrāfija
Čapkovska Inguna internists
Čehoviča Marija elektroencefalogrāfija
Čehoviča Marija bērnu neirologs
Čehoviča Marija neirologs
Cekule Vineta vecmāte
Centere Liene internās aprūpes māsa
Česle Liene vecmāte
Ciguze Jāna operāciju māsa
Cinīte Zaiga internās aprūpes māsa
Daija-Stūrmane Dagmāra ginekologs, dzemdību speciālists
Daija-Stūrmane Dagmāra alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Denova Anna ķirurgs
Dimpere Airisa ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Dombrovska Daina operāciju māsa
Drava Aleksandrina dermatologs, venerologs
Drava Dana ķirurģiskās aprūpes māsa
Džindža Baiba vecmāte
Eglīte Ilze neonatologs
Eglīte Ilze pediatrs
Eglīte Zanda vecmāte
Eisaka Velga oftalmologs
Elksne-Dziļuma Indra ambulatorās aprūpes māsa
Ērgle Gundega operāciju māsa
Ērglis Alvis urologs
Ešmite Ingūna radiologa asistents
Feoktistova Natālija ķirurģiskās aprūpes māsa
Feoktistova Natālija internās aprūpes māsa
Finarte Sarmīte fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Freimane Aija neirosonoloģiskā izmeklēšana
Freimane Aija algologs
Freimane Aija neirologs
Freimane Iveta operāciju māsa
Freimane Jolanta radiologs
Freimanis Egīls traumatologs, ortopēds
Gaiķe Inese fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Gaile Sandra neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Gaile Sandra neonatologs
Gaile Sandra pediatrs
Geraņina Irina internās aprūpes māsa
Grabe Anita Dace infektologs
Grabe Anita Dace bērnu infektologs
Grabe Anita Dace pediatrs
Grāpēna Anda internās aprūpes māsa
Grase Inga bērnu aprūpes māsa
Graviņa Ineta ķirurģiskās aprūpes māsa
Grebūna Vineta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Grigorjeva Tatjana internās aprūpes māsa
Grīviņa-Vītola Melita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Grundberga Aiva radiologa asistents
Grunte Guna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Gulbe Jolanta internās aprūpes māsa
Gustavsone Ieva fizioterapeits
Horste Ilze ambulatorās aprūpes māsa
Ikerte Ilze neirosonoloģiskā izmeklēšana
Ikerte Ilze neirologs
Iļķēna Jolanta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Iļķēns Guntis anesteziologs, reanimatologs
Iļķēns Guntis algologs
Ivane Agnese radiogrāfers
Jackēviča Daiga bērnu aprūpes māsa
Jakovina Rudīte biomedicīnas laborants
Jēkabsone Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Jēkabsone Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Jēkabsone Liene anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jeļizarova Valentīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Ješkina Lāsma bērnu aprūpes māsa
Jevdokimova Daiva anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Judeika Dina radiogrāfers
Juhņeviča Inita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Juhņeviča Inita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Justamente Antra neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kaimiņa Sabīne vecmāte
Kaķis Jānis ķirurgs
Kalīte Vita internās aprūpes māsa
Kalniņa Guntra internās aprūpes māsa
Kalniņa Linda fizioterapeits
Kampe Zeltīte ķirurģiskās aprūpes māsa
Kampe Zeltīte operāciju māsa
Kandavniece Arnita podologs
Kandavniece Arnita internās aprūpes māsa
Kanniņa Inese neonatologs
Kanniņa Inese pediatrs
Karlsone Dace anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kaužēna Anete ergoterapeits
Kezika Inta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ķimse Sanda fizioterapeits
Kīna Laine anesteziologs, reanimatologs
Kirejevs Dmitrijs mugurkaulāja ķirurgs
Kirejevs Dmitrijs traumatologs, ortopēds
Ķiris Valdis narkologs
Ķiris Valdis ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kiršblate Jana ķirurģiskās aprūpes māsa
Kitnere Edīte bērnu aprūpes māsa
Klapenkovs Vladislavs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kļaviņa Ļubova radiologa asistents
Klodža Marita fizioterapeits
Knoka Rasma biomedicīnas laborants
Kociņš Juris ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Kociņš Juris ginekologs, dzemdību speciālists
Konovalova Lauma alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Kontiņa Sniedze vecmāte
Kornete Linda fizioterapeits
Kotoviča Nataļja garīgās veselības aprūpes māsa
Kovaļova Inga pediatrs
Krastiņa Irina pediatrs
Krasts Dzintars vispārējā ultrasonogrāfija
Krasts Dzintars flebologs
Krasts Dzintars ķirurgs
Kravcova Simona pediatrs
Kreitenberga Baiba neatliekamās medicīnas ārsts
Kreitenberga Baiba alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Krīgere Zane ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Krīgere Zane ginekologs, dzemdību speciālists
Krivicka Inguna transfuziologs
Krūkle Klinta ambulatorās aprūpes māsa
Krūze Ingrīda operāciju māsa
Kukjāne Laura fizioterapeits
Kumpiņa Sandra ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Kumpiņa Sandra ginekologs, dzemdību speciālists
Kumpiņa Sandra alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Kupčs Uldis Rolands ķirurgs
Kupriša Antra vecmāte
Kviļūna Daiga neonatologs
Kviļūna Daiga pediatrs
Lāce Iveta masieris
Lāce Olita internās aprūpes māsa
Laķe Kristiāna bērnu aprūpes māsa
Ļaksa Aiva internās aprūpes māsa
Lakuča Agnese anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lapiņa Silvija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Lapiņa Silvija ginekologs, dzemdību speciālists
Lapiņš Gints ginekologs, dzemdību speciālists
Laucis Pēteris biomateriālu pielietojums estētiskajā medicīnā
Laucis Pēteris botulīna toksīna pielietojums estētiskajā medicīnā
Laucis Pēteris plastikas ķirurgs
Laucis Pēteris rokas ķirurgs
Lauze Edīte anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lavrenova Inga elektroencefalogrāfija
Lavrenova Inga algologs
Lavrenova Inga neirologs
Lazdiņa Jolanta vecmāte
Lece Ērika audiologopēds
Leiniša Lauma transfuzioloģijas māsa
Lēnmane Inita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lepiksone Aiga internās aprūpes māsa
Lepiksons Austris ķirurgs
Ļevšova Olga onkoloģiskās aprūpes māsa
Lībiete Dace internās aprūpes māsa
Līcīte Krista ķirurģiskās aprūpes māsa
Lietiņa Ieva diabēta aprūpes māsa
Lietiņa Ieva vecmāte
Ločmele Vivita transfuzioloģijas māsa
Logina Alta vecmāte
Lokmane Ilze selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Lokmane Ilze biomateriālu pielietojums estētiskajā medicīnā
Lokmane Ilze onkologs ķīmijterapeits
Lokmane Ilze kosmetologs
Lukmanova Naiļa pneimonologs
Lukša Alfrēds neirologs
Lūse Antoņina vecmāte
Mačuks Mareks traumatologs, ortopēds
Majore Gita pediatrs
Makarceva Solvita ķirurģiskās aprūpes māsa
Mālkalne Sanita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Markova Signe vecmāte
Mārtiņjēkaba Ieva fizioterapeits
Martinova Vaira elektroencefalogrāfija
Martinova Vaira Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Martinova Vaira neirologs
Matjuškova Svetlana ķirurģiskās aprūpes māsa
Matuka Kristīne fizioterapeits
Mažāne Iveta Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Mažāne Iveta ķirurģiskās aprūpes māsa
Medne Anita anesteziologs, reanimatologs
Medne Veronika vecmāte
Meiere Ieva operāciju māsa
Melne Arnita anesteziologs, reanimatologs
Mežale Ilga Astrīda anesteziologs, reanimatologs
Mikuļinoka Sandra laboratorijas ārsts
Mironovska Anna infektologs
Mironovska Anna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Mogutova Cecilija ķirurģiskās aprūpes māsa
Morozova Nataļja internās aprūpes māsa
Movzeša-Korneta Jeļizaveta ķirurģiskās aprūpes māsa
Movzeša-Korneta Jeļizaveta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Muceniece Ināra ginekologs, dzemdību speciālists
Muhina Santa internās aprūpes māsa
Muižzemniece Antoņina klīniskais mikrobiologs
Murina Diāna operāciju māsa
Mūrniece Dagmāra pediatrs
Mūsiņa Liene bērnu aprūpes māsa
Mušperte Indra biomedicīnas laborants
Muste Monta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Nāgele-Lūse Inga pneimonologs
Nāgele-Lūse Inga internists
Nāgele-Lūse Inga alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Nātra Sandra fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Nātra Sandra arodveselības un arodslimību ārsts
Neija Solvita bērnu aprūpes māsa
Nežberte Liene onkoloģiskās aprūpes māsa
Ņikiforova Svetlana bērnu aprūpes māsa
Nītiņa Krista radiologs
Ose Līga anesteziologs, reanimatologs
Ozola Guna kardiologs
Ozola Guna internists
Ozola Guna alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Ozola Iluta bērnu aprūpes māsa
Ozoliņa Inga neonatologs
Ozoliņa Inga pediatrs
Ozoliņš Jānis psihiatrs
Ozoliņš Jānis narkologs
Papule Anda audiologopēds
Perro Inga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pilsnibure Ilze nefrologs
Pilsnibure Ilze internists
Pinnis Māris radiologs
Pirīte Rota radiologa asistents
Ponomara Natālija garīgās veselības aprūpes māsa
Prazdņikova Svetlana internās aprūpes māsa
Priede Ieva fizioterapeits
Pujāte Lauma neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Putniņš Ints sirds ķirurgs
Puzule Ļubova masieris
Radecka Līga oftalmologs
Rakovska Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Rakovska Jeļena internās aprūpes māsa
Rasa Ināra ķirurģiskās aprūpes māsa
Raudiņa-Zvirbule Renāte ergoterapeits
Razma Aira bērnu aprūpes māsa
Razma Aira ambulatorās aprūpes māsa
Reinerts Valdis anesteziologs, reanimatologs
Reinfelde Māra radiologa asistents
Ribakova Gunta Fizikālās terapijas metode
Ribakova Gunta masieris
Riekstiņa Iveta neonatologs
Riekstiņa Iveta pediatrs
Riža Jānis radiologs
Rozefelde Liene radiologs
Rozentāls Jānis asinsvadu ķirurgs
Roziņš Arnis ginekologs, dzemdību speciālists
Rudzīte Jevgenija pediatrs
Rudzīte Laura fizioterapeits
Rudzīte Viktorija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rudzītis Jānis ķirurgs
Rūse Ina vecmāte
Saknīte Inta fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Saknīte Inta internists
Šamburova Natālija ķirurģiskās aprūpes māsa
Šaramigina Nataļja vecmāte
Sarma Anita māsa (medicīnas māsa)
Sarma Anita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šarova Ina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šatrovska Sanita vecmāte
Seržante Ilze neirosonoloģiskā izmeklēšana
Seržante Ilze neirologs
Šetlere Signe bērnu neirologs
Sibule-Dūjiņa Gunta ķirurģiskās aprūpes māsa
Sīka Inta internās aprūpes māsa
Šilde Mārīte operāciju māsa
Siliņa Mairita ķirurģiskās aprūpes māsa
Sippo Pārsla ķirurģiskās aprūpes māsa
Sippo Pārsla internās aprūpes māsa
Sivakova Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Šķērsta Hristīna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Skudra Inese biomedicīnas laborants
Šlujeva Maira podologs
Smeltere-Spulle Zane nefrologs
Smilts Zane fizioterapeits
Šmite Gunda pediatrs
Šmite Ilze vecmāte
Smoļina Elita pediatrs
Smukā Santa radiologa asistents
Šneiders Kristaps ginekologs, dzemdību speciālists
Sola Rita radiologa asistents
Sproģe Gita endoskopijas metode māsu praksē
Šteinarte Mārīte masieris
Štelca Judīte ķirurģiskās aprūpes māsa
Štemere Monta internās aprūpes māsa
Štraumane Laura anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šulce Inga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sunepa Ināra ķirurģiskās aprūpes māsa
Supe Ingus radiologs
Tarakānova Sanita ķirurģiskās aprūpes māsa
Tēce Līga ķirurģiskās aprūpes māsa
Tīlena Ligita biomedicīnas laborants
Titova Jūlija ambulatorās aprūpes māsa
Tonne Ieva endokrinologs
Tonne Ieva internists
Trībers Dairis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ulmane Alda radiologa asistents
Upeniece Inese ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Upeniece Inese ginekologs, dzemdību speciālists
Urtāns Rihards otolaringologs
Vanags Juris oftalmologs
Vantere Aiva anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vējiņš Mareks urologs
Veremeja Oksana operāciju māsa
Vikmane Baiba neirologs
Vīksne Santa bērnu aprūpes māsa
Vilima Barba laboratorijas speciālists
Vilima Barba biomedicīnas laborants
Vilka Ilze anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vītola-Rabāce Egita anesteziologs, reanimatologs
Vītola-Rabāce Egita algologs
Viziņa Brigita endokrinologs
Viziņa Brigita internists
Volkoviča Vineta ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Volkoviča Vineta ginekologs, dzemdību speciālists
Volrāts Olafs bērnu ķirurgs
Vorps Dainis urologs
Zālamans Jānis anesteziologs, reanimatologs
Zaļkalne Tija endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Zaļkalne Tija onkologs ķīmijterapeits
Zaļkalne Tija internists
Zariņa Aiga neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Zariņa Aiga pediatrs
Zariņa Aiga bērnu neirologs
Zariņa Inga operāciju māsa
Zariņa Inga sabiedrības veselības ārsts
Zeļenkova Regīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Zeltiņa Benita neirologs
Zeltiņa Guna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zemzare Liene garīgās veselības aprūpes māsa
Zepa Inga biomedicīnas laborants
Ziemele Anita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ziemiņa Laine ķirurģiskās aprūpes māsa
Zilpauša Ieva neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Zimova Ilona otolaringologs
Zirne Līga biomedicīnas laborants
Zirnis Inārs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Zumente-Šurma Zanda internās aprūpes māsa
Zvacka Anita internās aprūpes māsa
Zvaigzne Ārija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Zvīgulis Ivars traumatologs, ortopēds
Zvirgzdiņa Irita Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa