SākumsMedicīnas iestādesPēc alfabētaTTraumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, Valsts SIA
 

Reklāma:

 

Medicīnas iestāde


Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, Valsts SIA

Adrese:Duntes iela 22, Rīga, LV1005
Telefona nr:67399300
E-pasts:tos@tos.lv
Kontaktpersona:

Anita Vaivode

Iestādes darbības profils:Akūtas monoprofila
Iestādes kods:10011401
Pakļautības veids:Valsts īpašums VM pārraudzībā
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā:01.01.1900
Saites: Iestādes sertifikāti | Ārstniecības personas

Skatīt lielāku karti

Reklāma


Sertifikācija

Nodaļas nosaukumsSertifikāta Nr.Sertifikāta grupa
Asins kabinetsAK-6Asins kabinets
Asins kabinetsAK-6Asins kabinets
Asins kabinetsAK-6/1Asins kabinets
BioķīmijaL-35-ALaboratorija
BioķīmijaL-051Laboratorija
Dienas stacionārs (S)S-52-ASlimnīca
Dienas stacionārs (S)S-52-2Slimnīca
Dienas stacionārs (S)S-52Slimnīca
Fizikālās medicīnas nodaļaS-52-2Slimnīca
Fizikālās medicīnas nodaļaS-52Slimnīca
Fizikālās terapijas kabinets (R)R-29-2Rehabilitācija
Fizikālās terapijas kabinets (R)R-29Rehabilitācija
Fizikālās terapijas kabinets (R)R-29-ARehabilitācija
Fizioterapijas kabinets (nodaļa)R-29-2Rehabilitācija
Fizioterapijas kabinets (nodaļa)R-29Rehabilitācija
Fizioterapijas kabinets (nodaļa)R-29-ARehabilitācija
HematoloģijaL-35-ALaboratorija
HistoloģijaL-180Laboratorija
ImunoloģijaL-173Laboratorija
Intensīvās terapijas nodaļaS-52-ASlimnīca
Intensīvās terapijas nodaļaS-52-2Slimnīca
Intensīvās terapijas nodaļaS-52Slimnīca
Klīniskās analīzesL-35-ALaboratorija
KoaguoloģijaL-051Laboratorija
Lielo locītavu endoprotezēšanas nodaļaS-52-ASlimnīca
Lielo locītavu endoprotezēšanas nodaļaS-52-2Slimnīca
Lielo locītavu endoprotezēšanas nodaļaS-52Slimnīca
Masāžas kabinetsR-29-ARehabilitācija
MikrobioloģijaL-31-CLaboratorija
MikrobioloģijaL-31-BLaboratorija
MikrobioloģijaL-031Laboratorija
MikrobioloģijaL-31-ALaboratorija
Mikroķirurģijas nodaļaS-52-ASlimnīca
Mikroķirurģijas nodaļaS-52-2Slimnīca
Mikroķirurģijas nodaļaS-52Slimnīca
Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļaS-52-ASlimnīca
Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļaS-52-2Slimnīca
Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļaS-52Slimnīca
Neirologa kabinetsA-845-AAmbulatorā daļa
Neirologa kabinetsA-845Ambulatorā daļa
Operāciju zāleS-52-ASlimnīca
Operāciju zāleS-52-2Slimnīca
Operāciju zāleS-52Slimnīca
Patoloģijas nodaļaS-52-ASlimnīca
Patoloģijas nodaļaS-52-2Slimnīca
Patoloģijas nodaļaS-52Slimnīca
STS diagnostikaL-031Laboratorija
Traumatologa, ortopēda kabinetsA-845-AAmbulatorā daļa
Traumatologa, ortopēda kabinetsA-845Ambulatorā daļa
Traumatoloģijas nodaļaS-52-ASlimnīca
Traumatoloģijas nodaļaS-52-2Slimnīca
Traumatoloģijas nodaļaS-52Slimnīca
Vertebroloģijas nodaļaS-52-ASlimnīca
Vertebroloģijas nodaļaS-52-2Slimnīca
Vertebroloģijas nodaļaS-52Slimnīca

Ārstniecības personas

Vārds, uzvārdsSpecialitāte
Aleksandrova-Moiseja Ellainternists
kardiologs
elektrokardiogrāfija
Aleksejeva Tatjanainternās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Alentjeva Marinaķirurģiskās aprūpes māsa
Amerika Kateneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ancsone Vēsmabiomedicīnas laborants
Andrejs Treimanis Kārlisneiroķirurgs
Ansaberga Sondraanesteziologs, reanimatologs
Aņenkova Ludmilaanesteziologs, reanimatologs
Aņikijeva Valentīnatraumatologs, ortopēds
plastiskais ķirurgs
rokas ķirurgs
Aņisimova Irinaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Beigate Ivetaarodveselības un arodslimību ārsts
internists
elektrokardiogrāfija
Beķeris Uģisfizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
manuālais terapeits
Beļajevs Daņilstraumatologs, ortopēds
Boikova Oksanaķirurģiskās aprūpes māsa
Bondarenko Jeļenaķirurģiskās aprūpes māsa
Bringa Sandramedicīnas māsa
Briuks Kalvistraumatologs, ortopēds
Broka Annatraumatologs, ortopēds
rokas ķirurgs
Brunenaua Andaonkoloģiskās aprūpes māsa
Bruzgule Daigafizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
fizioterapeits
Bukša Andaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Carjova Jeļenakosmētiķis
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Caune Anitaradiologa asistents
Ceriņa Iritaārsta palīgs (feldšeris)
Ciems Modristraumatologs, ortopēds
Cunska Ināramedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Danileca-Ziediņa Vitaambulatorās aprūpes māsa
Demčenko Veraķirurģiskās aprūpes māsa
Dreimane Ilzeanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Dzalbe Annaķirurģiskās aprūpes māsa
Eglīte Laumatraumatologs, ortopēds
Fedjuņina Marinamedicīnas māsa
Fedjuņina Oksanaķirurģiskās aprūpes māsa
Fedosova Ludmilaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Fiļipovska Anželaķirurģiskās aprūpes māsa
Fjodorova Nataļjaķirurģiskās aprūpes māsa
Freimanis Laimonisradiologa asistents
Gainutdinovs Oskarstraumatologs, ortopēds
tehniskais ortopēds
Galasa Tatjanamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Gavrilova Tatjanaķirurģiskās aprūpes māsa
Glāzere Ineseanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Gončars Valdistraumatologs, ortopēds
Gotorta Nataļjaoperāciju māsa
Grigorjana Annaķirurģiskās aprūpes māsa
Grīnberga Ainaradiologs diagnosts
Gurdziele Guntaķirurģiskās aprūpes māsa
Gurjeva Gaļinaķirurģiskās aprūpes māsa
Gusakova Margaritaoperāciju māsa
Gutsunaeva Zaretaradiologa asistents
Holcšū Imantatraumatologs, ortopēds
rokas ķirurgs
Ilješāns Dainistraumatologs, ortopēds
Incenberga Laimatransfuzioloģijas māsa
Ivanova Gaļinaķirurģiskās aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Ivanovska Oksanaķirurģiskās aprūpes māsa
Jekimova Agritaradiologa asistents
Jeske Dacemedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
zobu tehniķis
Jeļzone Lidijaradiologa asistents
Jozapaite Silvaķirurģiskās aprūpes māsa
Jozus Evijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jurina Intafizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Jāņkalna Daniellaanesteziologs, reanimatologs
Jēgers Mārcistraumatologs, ortopēds
Kalnbērzs Konstantinstraumatologs, ortopēds
plastiskais ķirurgs
Kalniņa Ditaķirurģiskās aprūpes māsa
Kaše Mārafizioterapeits
Klezis Vladimirastraumatologs, ortopēds
Kociņa Ligijaanesteziologs, reanimatologs
Konderko Jeļenaķirurģiskās aprūpes māsa
Korzinova Lidijabiomedicīnas laborants
Kovaļčuka Annaķirurģiskās aprūpes māsa
Krastiņš Kalvistraumatologs, ortopēds
rokas ķirurgs
Kraukle Madarafizioterapeits
Kristina Marijaķirurģiskās aprūpes māsa
Krutskiha Vijaanesteziologs, reanimatologs
Laizāne Olgaķirurģiskās aprūpes māsa
Lakeviča Maijaķirurģiskās aprūpes māsa
Larka Lilitaneirologs
Leikuse Diānafizioterapeits
Lielmane Airitaķirurģiskās aprūpes māsa
Linkēvics Mārisanesteziologs, reanimatologs
Lācis Almantstraumatologs, ortopēds
Maksimova Aņaoperāciju māsa
Malzubris Mārtiņštraumatologs, ortopēds
Martinsone Teiksmaradiologa asistents
Masļeņņikova Antoņinaradiologa asistents
Matisons Juristraumatologs, ortopēds
Maļaucka Sintijaķirurģiskās aprūpes māsa
Medne Antramāsas palīgs
Meļņikova Nataļjatraumatologs, ortopēds
Mieriņa Ināraoperāciju māsa
Misāne Ingaanesteziologs, reanimatologs
Miščuks Aleksejsalgologs
anesteziologs, reanimatologs
Moroza Valentīnaoperāciju māsa
Mustakimova Olgaķirurģiskās aprūpes māsa
Muste Aivarstraumatologs, ortopēds
Naglis Guntistraumatologs, ortopēds
Neparte Ilzeoperāciju māsa
Nikitina Olgaoperāciju māsa
Ose Marijatraumatologs, ortopēds
Osis Mārisanesteziologs, reanimatologs
Ozols Ērikstraumatologs, ortopēds
Paegle Irīnapatologs
Pastare Gitamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Pavliša Natašaķirurģiskās aprūpes māsa
Pavlova Tatjanaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Pavlovs Normundstraumatologs, ortopēds
Pavāre Zanetraumatologs, ortopēds
Pavārniece Maijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Petroviča Nataļjabiomedicīnas laborants
Pikalova Margaritaanesteziologs, reanimatologs
Priedīte Dzintramāsas palīgs
Priedīte Lieneanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Pucēna Zintamasieris
Reingolde Lauraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Reitere Ingunaoperāciju māsa
Repša Lauristraumatologs, ortopēds
Riekstiņa Annaķirurģiskās aprūpes māsa
Ritere Signeergoterapeits
Rubulis Svenstraumatologs, ortopēds
Rutkovska Nataļjaanesteziologs, reanimatologs
Salna Guntafizioterapeits
Sarkane Elīnaķirurģiskās aprūpes māsa
Sačivko Nataļjaķirurģiskās aprūpes māsa
Stepanova Ligitaanesteziologs, reanimatologs
Strauss Egilstraumatologs, ortopēds
Studers Pēteristraumatologs, ortopēds
Suhorukovs Oļegstraumatologs, ortopēds
Tama Sintijaķirurģiskās aprūpes māsa
Tenisone Santaķirurģiskās aprūpes māsa
Ustinova Olgamedicīnas māsa
Vaitniece Līgafizioterapeits
Verhoustinska Marijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Viesturs Akmens Jānistraumatologs, ortopēds
Vorobjova Sofijamedicīnas māsa
Vēciņa Rotatraumatologs, ortopēds
Vīgante Dacesabiedrības veselības ārsts
infektologs
Zadorožnijs Sergejstraumatologs, ortopēds
Zaiceva Dinaķirurģiskās aprūpes māsa
Zambrāns Māristraumatologs, ortopēds
Zuke Sarmīteanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zēbolds Silvestristraumatologs, ortopēds
Zīle Silvijaķirurģiskās aprūpes māsa
Ābola Ilutaoperāciju māsa
Āboliņa Solvitaķirurģiskās aprūpes māsa
Ābols Jānistraumatologs, ortopēds
Čekmeza Raisaķirurģiskās aprūpes māsa
Čingule Ingaoperāciju māsa
Ļu Igorstraumatologs, ortopēds
Šteina Signeķirurģiskās aprūpes māsa
Šulte Ligitamedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šuste Līvijaradiologa asistents
Ūpis Ivarstraumatologs, ortopēds