SākumsMedicīnas iestādesPēc alfabētaRRīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 

Reklāma:

 

Medicīnas iestāde


Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA

Adrese:Hipokrāta iela 2, Rīga, LV1079
Telefona nr:67042400
E-pasts:aslimnica@aslimnica.lv
Kontaktpersona:

Viesturs Boka

Iestādes darbības profils:Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Iestādes kods:10000234
Pakļautības veids:Valsts īpašums VM pārraudzībā
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā:01.08.2005
Saites: Iestādes sertifikāti | Ārstniecības personas | Saistītās iestādes

Skatīt lielāku karti

Reklāma


Sertifikācija

Nodaļas nosaukumsSertifikāta Nr.Sertifikāta grupa
Asins kabinetsAK-34Asins kabinets
Asins sagatavošanas nodaļaASN-4Asins dienests

Ārstniecības personas

Vārds, uzvārdsSpecialitāte
Adamaite Baibainternists
Agejeva Olgainternās aprūpes māsa
Ahmetovs Anatolijsķirurgs
Akermane Agitaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Akermane Valdaneirologs
Akkus Lijahemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Aleksandrova Rasamedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Ališevska Lijaģimenes (vispārējās prakses) ārsts
internists
Alksne Līgaradiologa asistents
Ameļkoviča Simonamedicīnas māsa
diabēta aprūpes māsa
Amoliņa Astrīdamedicīnas māsa
Anaškina Birutabiomedicīnas laborants
Ancāns Guntisķirurgs
Andersone Ilzebiomedicīnas laborants
Andersone Ingaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Andračņikovs Sergejsanesteziologs, reanimatologs
neatliekamās medicīnas ārsts
Andrejeva Ingamāsas palīgs
Andrejeva Viktorijazobārstniecības māsa
Andrezene Oksanaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Andrianovs Andrejsanesteziologs, reanimatologs
Andžāne Guntraambulatorās aprūpes māsa
Ansberga Līgahemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Antipova Jeļenamedicīnas māsa
Antonova Tatjanaambulatorās aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Apinis Arvedsinternists
kardiologs
elektrokardiogrāfija
ārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
elektrofizioloģiskā diagnostika
Arabere Laurabiomedicīnas laborants
Arnicāne Ligitainternists
Arons Mihailsalgologs
narkologs
anesteziologs, reanimatologs
Artemjuka Oksanamedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Asad Mehmood Shah Gillani Syedģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Astrahanceva Anastasijainternists
asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskā diagnostika
radiologs diagnosts
Augsne Ingatransfuzioloģijas māsa
Aumeistere Vinetaradiologa asistents
radiogrāfers
Ausiejus Ivetamāsas palīgs
Auslands Kasparsneiroķirurgs
Auziņa Ritamedicīnas māsa
Avdjukevičs Jurijsanesteziologs, reanimatologs
Avotiņa Dacemedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Avotiņa Lāsmamedicīnas māsa
Babre Evitaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Babre Irēnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Balaševa Daceķirurģiskās aprūpes māsa
Balode Ingamedicīnas māsa
Balode Vijamāsas palīgs
Baranova Irinamedicīnas māsa
Barisa Inaraķirurģiskās aprūpes māsa
Barkāne Ivetaneirologs
algologs
Barkāne Lindainternists
Barone Ināraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Barone Regīnaķirurģiskās aprūpes māsa
Basina Oļesjainternists
gastroenterologs
Baufāle Regīnanefrologs
Baula Zaneinternists
Baumane Dainamedicīnas māsa
Baumanis Edgarsurologs
Baumgartene Dainaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Beikerte Solvitaneirologs
Beinaroviča Ivetamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Beitāns Viktorsmedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Belousa Jeļenaoperāciju māsa
Berestova Valentīnamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Berezovskis Reinisambulatorās aprūpes māsa
Bernharde Anitafizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
algologs
anesteziologs, reanimatologs
Bernharde Valdamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Berķe Ievaradiologa asistents
Beķere Antrainternists
alergologs
pneimonologs
Beļajeva Olgainternās aprūpes māsa
Beļakova Vitaergoterapeits
Bicāns Kārlisneiroķirurgs
Biezā Anvitaradiologs diagnosts
Bikova Natālijamedicīnas māsa
Bikovska-Šimanovska Evadiabēta aprūpes māsa
Biruta Fedoruškina Maijatransfuzioloģijas māsa
Birzniece Ingamedicīnas māsa
Birzniece Izabellaendokrinologs
Birģele-Zavaļņuka Aivahemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Bistrjaņika Elīnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bičkova Innainternās aprūpes māsa
Biķerniece Valentīnaķirurģiskās aprūpes māsa
Blaua Vitapediatrs
Blaževica-Juhņeviča Allabiomedicīnas laborants
Blumane Inaoperāciju māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Boks Ainārsķirurgs
Bolude Larisaneirologs
Bombāns Jānisķirurģiskās aprūpes māsa
Bondareva Kristīneinternās aprūpes māsa
Bondarevska Ilgabiomedicīnas laborants
Borda Nadeždainternists
kardiologs
Boriseviča Irinaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Borisova Natālijaradiologa asistents
Borka Lāsmaklīniskais fiziologs
fiziskās slodzes testi ar EKG
Borkoveca Innainternās aprūpes māsa
Bormane Evainternists
nefrologs
Borovko Lilijaambulatorās aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Bočins Romansinternists
Braufmane Ilzebiomedicīnas laborants
Brauna Agijaradiologs diagnosts
Brice Mirdzamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Broka Madaramedicīnas māsa
Brūkša Ingūnainternās aprūpes māsa
Budzila Ineseinternās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Bukhovets Olgaambulatorās aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Bukovska Silvijakosmētiķis
internās aprūpes māsa
Buks Mārisneiroķirurgs
Bulmanis Oskarsinternists
Bundule Beātafunkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Burmistre Gunitaoperāciju māsa
Burčaka Ņinafizioterapeita asistents
Buša Ilzeķirurģiskās aprūpes māsa
Bušmane Ilonasolārija darbinieks
Bušmane Inārainternists
Bārenīte Intaķirurģiskās aprūpes māsa
Bērtule Veltabiomedicīnas laborants
Bērziņa Aijaambulatorās aprūpes ārsta palīgs
Bērziņa Baibaendokrinologs
Bērziņa Ivetainternās aprūpes māsa
bērnu aprūpes māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bērziņa Solvitaneirologs
bērnu neirologs
elektromiogrāfija
Bēta Sanitaķirurģiskās aprūpes māsa
Būce-Šatoba Ievaanesteziologs, reanimatologs
Catlakše Veronikafizioterapeita asistents
Celma Monikafizioterapeits
Celmiņa Ineseurologs
Cera Dzintraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Cera Vijaanesteziologs, reanimatologs
Cercina Lauraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Cibuļska Marinaanesteziologs, reanimatologs
neatliekamās medicīnas ārsts
Cikota Lindabiomedicīnas laborants
Circene Sarmīteergoterapeits
Cvetkova Svetlanalaboratorijas speciālists
Cvetkova Tatjanaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Cīrule Ingrīdaķirurģiskās aprūpes māsa
Dakse Dainamāsas palīgs
Dalmatova Guntainfektologs
Dambekalne Ilzelogopēdijas speciālists
Deņisova Irinabiomedicīnas laborants
Dišteina Sandraneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Dolģe Indraārsta palīgs (feldšeris)
Doncovs Aleksandrsurologs
Doniņa Simonaonkologs ķīmijterapeits
imunologs
Dovgopoļika Irinaradiologa asistents
Draboviča Jeļenamedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Dreimane Dainaķirurģiskās aprūpes māsa
anesteziologs, reanimatologs
Dreimane Marijamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Dunce Ingaginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Duncāne Gunitaambulatorās aprūpes māsa
Dzelzītis Jurisneiroķirurgs
Dziļuma Dinakardiologs
Dāle Rolandsurologs
Dāliņa Inganeatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Eglīte Mārapsihiatrs
elektroencefalogrāfija
Eglīte Ramonainternās aprūpes māsa
Elksniņa-Finogejeva Agneseģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Elsberga Evijaradiologs diagnosts
Epermane Māraradiologs diagnosts
Fedorjana Jeļenaneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
ambulatorās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Feklistova Jeļenainternās aprūpes māsa
Filihina Allaārsta palīgs (feldšeris)
māsas palīgs
Fiļipova Nadeždamedicīnas māsa
Fjodoroviča Svetlanaanesteziologs, reanimatologs
Fokins Vladimirsķirurgs
virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu US
Forstmane Annaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Freimane Aijabērnu aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Freimane Laurainternās aprūpes māsa
Fūrmanis Robertsanesteziologs, reanimatologs
Gabruševa Ērikaradiologa asistents
Gavriļins Dmitrijsneiroķirurgs
Gerke Anitamedicīnas māsa
Girgensone Nadeždamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Gorbatova Valentīnamedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Gornostajeva Ludmilalaboratorijas ārsts
Gotfrica Zeltīteķirurģiskās aprūpes māsa
Grabe Zaneginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Grecka Ainabērnu aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Grigeļone Svetlanainternās aprūpes māsa
Grigorjevs Sergejsanesteziologs, reanimatologs
Grigāne Andainternists
eksperts
Grišanoviča Marinabiomedicīnas laborants
Griščenko Natālijaķirurģiskās aprūpes māsa
Grjunbergs Aleksandrspatologs
Gromova Initaķirurģiskās aprūpes māsa
Grudulis Ivarsanesteziologs, reanimatologs
Grundāne Daigaanesteziologs, reanimatologs
Grunte Anitanefrologs
Grāve Allainternās aprūpes māsa
Grāvelsīna Sarmītemasieris
Grīnberga Izoldefizioterapeits
Grīnberga Sarmalaboratorijas speciālists
Grīniņa Ingaķirurģiskās aprūpes māsa
Grīnpauka Vijalaboratorijas ārsts
Gudrika Inetaurologs
Gulbe Silvijabiomedicīnas laborants
Gurdziele Inesebiomedicīnas laborants
Guseva Marinaradiologa asistents
Gārša Ingusneiroķirurgs
Gūte Austratransfuziologs
Haduņkins Viktorsradiologs diagnosts
Haduņkins Vladislavsanesteziologs, reanimatologs
Haritončenko Ivetaneirologs
Hazenfusa Rasmaambulatorās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Heidemane Aijaoperāciju māsa
Hmeļņika Daceķirurģiskās aprūpes māsa
Holste Irinaārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
Hotņanskis Igorsalkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
anesteziologs, reanimatologs
Hudjakova Jeļenabiomedicīnas laborants
Iesalniece Sintijainternists
Isajevs Sergejspatologs
Ivanova Irinagarīgās veselības aprūpes māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ivanova Larisahematologs
Ivanova Patrīcijaasinsvadu ķirurgs
Ivanovska Dacemedicīnas māsa
operāciju māsa
Izare Lilijaanesteziologs, reanimatologs
Iļjina Veramedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Iļjinska Jevgēnijaķirurģiskās aprūpes māsa
Jaceviča Lienenefrologs
Jagdishchandra Chetta Sumitinternists
Jagmane Ilzeanesteziologs, reanimatologs
Jakovels Dainisķirurgs
Jakušenoka Helēnabiomedicīnas laborants
Janka Sanitainternists
Jansone Mārīteanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jansons Edmundsinternists
Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Jarocka Natālijaanesteziologs, reanimatologs
Jasinkeviča Ingaehokardiogrāfija
fiziskās slodzes testi ar EKG
kardiologs
Jaundžeikare Sandrainternists
transfuziologs
Jazenoka Ingaambulatorās aprūpes māsa
Jegorova Oļesjamedicīnas māsa
Jermaka Ausmainternās aprūpes māsa
Jeršova Letabērnu aprūpes māsa
Jolkins Viktorsinternists
kardiologs
Jonāne Jekaterinamedicīnas māsa
Jurkeviča Larisainternās aprūpes māsa
Jurkāne Zinaīdainternās aprūpes māsa
Jurčenko Oksanaķirurgs
Juškeviča Ingrīdamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Juškiene Leontīnaķirurģiskās aprūpes māsa
onkoloģiskās aprūpes māsa
Jēgere Vitaķirurģiskās aprūpes māsa
Jēkabsone Irēnatransfuziologs
Kaldava Veltaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kalinin Arteminternists
ehokardiogrāfija
kardiologs
Kalniete Dainamedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Kalniņš Artiskardiologs
ārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
Kalniņš Ēriksinternists
Kalva-Vaivode Sanitainternās aprūpes māsa
Kambulova Olgamedicīnas māsa
Kaminska Natālijapatologs
Kaminska Valentīnafizikālās terapijas metode māsu praksē
fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Kaminskis Aleksejsķirurgs
Kangro Agnetafizioterapeits
Kangīzere Intaķirurgs
Kantāns Valdisgastroenterologs
Karelis Guntisneirologs
elektromiogrāfija
Karlsone Lijaoftalmologs
Karpovska Tatjanalaboratorijas ārsts
patologs
Kaupere Zanearodveselības un arodslimību ārsts
internists
Kaverzņeva Emīlijaārsta palīgs (feldšeris)
Kazakeviča Birutaanesteziologs, reanimatologs
Kačenovska Ludmilamāsas palīgs
Kašperova Svetlanaonkologs ķīmijterapeits
neatliekamās medicīnas ārsts
Kaņeps Pēterisinternists
elektrokardiogrāfija
Kaže Ingrīdainternists
Kažemaka Dacemedicīnas māsa
operāciju māsa
Keisele Violetaķirurģiskās aprūpes māsa
Keiša-Ķirse Līgaonkologs ķīmijterapeits
Keris Valdisneirologs
Kirčenko Vizmabiomedicīnas laborants
Kirša Annamedicīnas māsa
Kiršteina Aijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kiršteine Tatjanainternās aprūpes māsa
Kiseļova Nataļjaradiologs diagnosts
Klimkāne Lauraimunologs
Klišāne Skaidrītemedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Knipšis Sigurdsurologs
Kobzeva Jeļenaanesteziologs, reanimatologs
Kokneviča Maritamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Kokoreviča Sandraonkoloģijas ginekologs
Kokšina Nadeždamedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kolokucka Asijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Komarova Žannaķirurģiskās aprūpes māsa
Komasa Sarmītemedicīnas māsa
Komina Tatjanamedicīnas māsa
Konanihina Gaļinamedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Korago Elīnafizioterapeits
Kosova Jekaterinaergoterapeits
Kovaldina Ženijainternists
neirosonoloģiskā izmeklēšana
Kovaļonoka Ņinafizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Kozireva Jeļenainternās aprūpes māsa
Kozlovs Ivanskardiologs
ārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
elektrofizioloģiskā diagnostika
elektrokardiostimulācija un invazīvā ritma traucējumu korekcija
Kozule Lilitainternās aprūpes māsa
funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Kočedikova Jeļenaoftalmologs
Košena Annaķirurģiskās aprūpes māsa
Koņuhova Marinabiomedicīnas laborants
Krakope Astrīdadermatologs, venerologs
Krasnodembska Valentīnaoperāciju māsa
Krastiņa Dzintranefrologs
Krastiņa Terēzainternās aprūpes māsa
Kratovska Ainaradiologs diagnosts
Kravale Donatamedicīnas māsa
Kripāne Zandaanesteziologs, reanimatologs
Krisjūna Agneseambulatorās aprūpes māsa
Kriķe Elitaneirologs
Krūmiņa Evitaradiologs terapeits
Krūmiņa Gunaendokrinologs
Krūmiņa Olgaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Krūpena Daiganeirologs
Krūze Ārijabiomedicīnas laborants
Kudlāne Ivetabiomedicīnas laborants
Kukuļevska Edīteoperāciju māsa
Kurcalte Irēnaehokardiogrāfija
fiziskās slodzes testi ar EKG
kardiologs
Kurjanoviča Ilgaķirurģiskās aprūpes māsa
Kusmane Aijaķirurgs
Kustova Zitamedicīnas māsa
Kutraite-Kalniņa Baibaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kuzņecova Jūlijamāsas palīgs
Kušķe Ilzeķirurģiskās aprūpes māsa
Kuņicina Diānaginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Kāpostiņa Ilzeanesteziologs, reanimatologs
Kļava Ilzefunkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Kļaviņa Ausmabiomedicīnas laborants
Kļaviņa Skaidrītenefrologs
Kūrs Herbertsendoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Labendika Raisamedicīnas māsa
Laguns Reinisradiologs diagnosts
Lagzdiņš Kasparstraumatologs, ortopēds
Laivacuma Sniedzeinfektologs
Lakševica Ievabiomedicīnas laborants
Lapiņa Anitaendoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
gastroenterologs
Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Lapiņa Evijamedicīnas māsa
Lapiņa Irinamedicīnas māsa
kosmētiķis
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lapiņa Lindamedicīnas māsa
Lapteva Oksanaķirurģiskās aprūpes māsa
Larionova Inesemedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lauberte Aijaķirurgs
Lavrenova Gijabērnu aprūpes māsa
Lavrinoviča Elvīralaboratorijas ārsts
klīniskais mikrobiologs
Lazareva Irēnabiomedicīnas laborants
Lazareva Ludmilalaboratorijas speciālists
Ledžus Ilonafizikālās terapijas metode māsu praksē
Legzdiņa Ineseinternists
Legzdiņš Atisotolaringologs
Leite Irēnaanesteziologs, reanimatologs
Leiše Andrejsurologs
Liepa Aijaārsta palīgs (feldšeris)
Liepa Daceneirologs
Liepa Venetaasinsvadu ķirurgs
Liepiņa Lauraplastiskais ķirurgs
Liepiņa Sandrainternās aprūpes māsa
Liepiņš Mārisinfektologs
hepatologs
Liepniece-Karele Intapatologs
Lietiņa Baibaķirurģiskās aprūpes māsa
Lietuviete Nellijaginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ligers Artūrsasinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskā diagnostika
asinsvadu ķirurgs
Lisova Diānainternists
gastroenterologs
Lodiņa Ligitatransfuzioloģijas māsa
Lovniece Sarmītefizioterapeits
fizioterapeita asistents
Ločmele Ainainternās aprūpes māsa
Ločmele Inārabiomedicīnas laborants
Luis Žagars Viestursoftalmologs
Lukstiņš Guntiskardiologs
ārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
Lurie Aretainternists
dietologs
Lučina Jūlijabiomedicīnas laborants
Lužajeva Ņinabiomedicīnas laborants
Lāma Sandrainternās aprūpes māsa
Lāāts Andristraumatologs, ortopēds
Līcis Oskarsfizioterapeits
Mahmajeva Oksanapatologs
Makarenko Natālijaķirurgs
Makejeva Jeļenamedicīnas māsa
Malakmadze Nazibrolaoperāciju māsa
Marandiča Laurabiomedicīnas laborants
Marcinkevičiene Živilemedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Martinsone Laumainternās aprūpes māsa
Mauriša Līgaradiologa asistents
radiogrāfers
Mauriņa Andainternās aprūpes māsa
Mazaļevska Annaradiologs diagnosts
Mašara Raisafunkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Meldere Dinadiabēta aprūpes māsa
Melderis Alvisķirurgs
Meļņikova Tatjanaķirurgs
Meškovska Sandraradiogrāfers
Mežeņina Valentīnaķirurģiskās aprūpes māsa
Mickeviča Agritaginekologs, dzemdību speciālists
virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu US
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Migale Valentīnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Miksone Īrisamedicīnas māsa
Mikulova Svetlanainternās aprūpes māsa
Mitjajeva Valentīnaķirurģiskās aprūpes māsa
Miķelsone Ivetaradiologs diagnosts
Moroza Natālijabiomedicīnas laborants
Morozova Kristīnebiomedicīnas laborants
Mote Liānainternās aprūpes māsa
Motivāne Maijainternists
nefrologs
Moļa Svetlanaanesteziologs, reanimatologs
Mošņikovska Sandraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Muceniece Marinainternās aprūpes māsa
Musatova Jeļenainternās aprūpes māsa
Mušaļuks Igorsmasieris
Mālniece Kristīnemedicīnas māsa
Mūrniece Anitabiomedicīnas laborants
Mūrniece Nadeždaonkoloģiskās aprūpes māsa
Nagle Valentīnalaboratorijas speciālists
Nazarovs Jurijspatologs
Neilande Elīnaradiologs diagnosts
Nemiro Inetaradiologs diagnosts
Nerlo Antoņinabiomedicīnas laborants
Nevidovska Kristīnepatologs
Niedre Ainaradiologa asistents
Nikolajeva Tatjanaķirurģiskās aprūpes māsa
Norko Andrisradiologs diagnosts
Novikova Nadeždaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Novožilovs Jurisradiologs diagnosts
Obuhoviča Larisaneirologs
Omeļčenko Aleksandrstraumatologs, ortopēds
Oniščuks Andrejsbiomedicīnas laborants
Orleāne Ingainternists
anesteziologs, reanimatologs
elektrokardiogrāfija
Orlovs Oļegsklīniskais fiziologs
ehokardiogrāfija
fiziskās slodzes testi ar EKG
kardiologs
Osipova Irinainternās aprūpes māsa
Osipova Ludmilapatologs
Osipova Natālijamedicīnas māsa
Osipovs Jurijsneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ovčarenko Jekaterīnabiomedicīnas laborants
Ozola Ineseanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ozola Tatjanaradiologs diagnosts
Ozola-Azovska Daceneiroķirurgs
Ozoliņa Bogdanamedicīnas māsa
Ozoliņa Elīnaneiroķirurgs
Ozoliņa Lidijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ozoliņa Rūtaneirologs
Ozoliņš Henrijsneiroķirurgs
Ozoliņš Uldisradiologa asistents
radiogrāfers
Ozols Jānisambulatorās aprūpes ārsta palīgs
Ozols Rolfsneiroķirurgs
Oļehnoviča Irinaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Paegle Ievaneirologs
Pakalniete Annaoperāciju māsa
Panfilova Oļesjamedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Pasters Vitālijstraumatologs, ortopēds
Pavloviča Olgaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Pavlovska Ingaķirurģiskās aprūpes māsa
Pavļenko Annainternās aprūpes māsa
Peltonena Skaidrīteinternists
Pentjuša Anitaergoterapeits
Persone Regīnaķirurģiskās aprūpes māsa
Peršikova Olgainternās aprūpes māsa
Petkus Ineseķirurģiskās aprūpes māsa
Petrovska Astrīdalaboratorijas speciālists
Petrovska Lieneinternists
endokrinologs
Piebalga Andaanesteziologs, reanimatologs
Piterāne Ivetaķirurģiskās aprūpes māsa
Platkājis Ardisradiologs diagnosts
Plaudis Haraldsķirurgs
Pluģe Evitaradiologs diagnosts
Plēsuma Aijamāsas palīgs
Poduhoviča-Akindinova Marijamedicīnas māsa
Podļesnaja Jeļenaradiologs diagnosts
Pole Dagnijamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Pommere Jolantamedicīnas māsa
Popova Nadeždamedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
hemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Popova Natālijamedicīnas māsa
Poriņa Ievaanesteziologs, reanimatologs
Poželene Antonijafizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Priede Ingamedicīnas māsa
Prikņa Gunitaķirurģiskās aprūpes māsa
Pudulis Jānisinternists
kardiologs
elektrokardiogrāfija
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
elektrofizioloģiskā diagnostika
elektrokardiostimulācija un invazīvā ritma traucējumu korekcija
Pudāne Vitaanesteziologs, reanimatologs
Pugovkina Vladainternās aprūpes māsa
Puksta Mārītehomeopāts
ginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Puksta Ventabiomedicīnas laborants
Pupina Olgaradiologs terapeits
Pupure Silvijalaboratorijas ārsts
Puriņa Dzintraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Putka Kristīneanesteziologs, reanimatologs
Pēteris Galviņš Aivarsendokrinologs
Pēteris Lācis Gundarstraumatologs, ortopēds
Pētersone Gundegamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Pļusne Marinabiomedicīnas laborants
Pūpols Jānisradiologs diagnosts
Rafaels Visamstraumatologs, ortopēds
Rakiša Arnitaķirurģiskās aprūpes māsa
Rakstiņa Rutaķirurģiskās aprūpes māsa
Ramazanova Lidijabiomedicīnas laborants
Rasa Ingvarsendokrinologs
Rasuma Annelemedicīnas māsa
Ratniece Agneseķirurģiskās aprūpes māsa
Raudzena Vijaanesteziologs, reanimatologs
Rautenšilde Ināratransfuzioloģijas māsa
Razāns Raimondsanesteziologs, reanimatologs
Reimate Allaradiologs diagnosts
Renemane Renāteginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Renemanis Raulsķirurgs
veselības aprūpes vadības ārsts
Riekstiņa Dacefizioterapeits
Rikmane Maijaanesteziologs, reanimatologs
Rimkevičute Kristinainternās aprūpes māsa
Rinkeviča Ineseanesteziologs, reanimatologs
Rižiha Antoņinainternās aprūpes māsa
Rjabceva Terezijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rjabcevs Stefansneiroķirurgs
Roberta Gitabiomedicīnas laborants
Romanovska Signeanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Romule Sanitabiomedicīnas laborants
Rone Inesemedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Rozentāls Jānisasinsvadu ķirurgs
Rozīte Ilzeķirurģiskās aprūpes māsa
Rožkalne Dainaanesteziologs, reanimatologs
Rožkova Nadeždafiziskās slodzes testi ar EKG
kardiologs
Rubece Valentīnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rubene Gunitaambulatorās aprūpes māsa
Rucka Regīnamedicīnas māsa
Rudusāne Diānaradiologs diagnosts
Rudzāts Agrisķirurgs
Rudzīte Dacelaboratorijas ārsts
klīniskais mikrobiologs
Rudzīte Guntabiomedicīnas laborants
Rudīte Zēbauere Elgabiomedicīnas laborants
Rudņicka Svetlanaradiologs diagnosts
Rundāne Elīneneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Rusecka Ingrīdamedicīnas māsa
operāciju māsa
Ruskule Agnesekosmētiķis
Ruskulis Igorspatologs
Rutka Ilzeanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rutkis Aldisendoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Rutkis Raimondsmedicīnas māsa
Ruķere Ilzebiomedicīnas laborants
Ruža Ievainternists
endokrinologs
Ržiščeva Jeļenainternās aprūpes māsa
Saba-Romanova Elīnaķirurgs
Safronovs Jegorsotolaringologs
Saksons Viktorsanesteziologs, reanimatologs
Saleniece Ritabiomedicīnas laborants
Salmiņa Dainaendoskopijas metode māsu praksē
Salmiņa Ilonainternists
Satika Daigaķirurģiskās aprūpes māsa
Sauka Irēnaalkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
ginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Saule Daceradiogrāfers
Saule Viktorsendoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Savenko Annamedicīnas māsa
Saļuka Olganeatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Saņņikova Gaļinafizikālās terapijas metode māsu praksē
fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Sedņova Irinaanesteziologs, reanimatologs
transfuziologs
Seile Mariannamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Selicka Lilitabiomedicīnas laborants
Sergačova Gitaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sergejeva Tamārainternās aprūpes māsa
Seržante Ilzeneirologs
neirosonoloģiskā izmeklēšana
Sipčenko Olgaarodveselības un arodslimību ārsts
Siļavina Jeļenamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Skadiņa Elitaradiologa asistents
Skudre Anitaanesteziologs, reanimatologs
Skutele Anitaradiologa asistents
Skvarkovska Oksanaanesteziologs, reanimatologs
neatliekamās medicīnas ārsts
Slokenberga Anitainternists
veselības aprūpes vadības ārsts
geriatrs
Smeltere Anitamasieris
fizikālās terapijas metode māsu praksē
Smeltere Eleonoraaudiologopēds
Smiltena Inesepneimonologs
Sniedze Jolantainternās aprūpes māsa
Sniķe Zaneklīniskais fiziologs
ehokardiogrāfija
fiziskās slodzes testi ar EKG
Sokolova Alīnaanesteziologs, reanimatologs
Sokolovs Aleksandrsanesteziologs, reanimatologs
Solovjova Natālijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sondore-Pīlipa Annaanesteziologs, reanimatologs
Soste Dairainternās aprūpes māsa
Sparāne Zaigaķirurģiskās aprūpes māsa
Sperga Mārispatologs
Sprance Ivetabiomedicīnas laborants
Sproģe Velgaambulatorās aprūpes māsa
Sproģis Uldisfizioterapeits
Spruča Jeļenainternists
neatliekamās medicīnas ārsts
Stabiņa Solvitaķirurgs
Stafecka Daceanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Stakena Ievaneirologs
elektromiogrāfija
Staudžs Kasparsasinsvadu ķirurgs
Stašinskis Robertsanesteziologs, reanimatologs
Staņa Rūtatransfuziologs
Stengrevica Nataļjaanesteziologs, reanimatologs
Stepanova Gaļinamedicīnas māsa
Stepanovs Jevgeņijsanesteziologs, reanimatologs
Stinka Svetlanamedicīnas māsa
Stoļarova Veraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Stramkale Anitaģimenes (vispārējās prakses) ārsts
alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
internists
Strazdiņa Olgainternās aprūpes māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Strazdiņa Santaneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Strazdiņa Sniedzeinternās aprūpes māsa
Strelkova Regīnamedicīnas māsa
funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Strēlnieks Aldisinternists
anesteziologs, reanimatologs
kardiologs
Stunžāns Oļegstraumatologs, ortopēds
Stūris Diānaonkologs ķīmijterapeits
veselības aprūpes vadības ārsts
Subakova Natālijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sujete Ingaalkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
anesteziologs, reanimatologs
Svirska Larisaneirologs
neirosonoloģiskā izmeklēšana
Sīmanis Edgarsneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Sīviņa Daceginekologs, dzemdību speciālists
Sūna Normundsneirologs
elektroencefalogrāfija
Tarakānova Sanitaķirurģiskās aprūpes māsa
Tašmane Zojainternās aprūpes māsa
Terehova Inetaķirurģiskās aprūpes māsa
Terentjeva Svetlanainternās aprūpes māsa
Tihanova Ilonainternās aprūpes māsa
Tilgale Birutaneirologs
Tilgase Svetlanaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Timofeeva Veronikafiziskās slodzes testi ar EKG
kardiologs
Timofejeva Ludmilaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Timofejeva Regīnainternās aprūpes māsa
Timuška Skaidrīteanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Tirzīte Madarainternists
pneimonologs
virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu US
Tiškina Nataļjainternās aprūpes māsa
Tolpežņikovs Jānisradiologs diagnosts
Tormane Nataļjainternās aprūpes māsa
onkoloģiskās aprūpes māsa
Treija Agritaklīniskais fiziologs
fiziskās slodzes testi ar EKG
Treilons Ainārsurologs
Treimane Sindijainternās aprūpes māsa
Tugaļeva Nellijamāsas palīgs
Tužilova Svetlanalāzerterapija
transfuziologs
Tūce Lindaradiologs diagnosts
Ulmane Līgaanesteziologs, reanimatologs
Ulnicāne Nataļjainternās aprūpes māsa
Ungure Sandrabiomedicīnas laborants
Upmalis Jānisradiologs diagnosts
Urjumceva Tamāraķirurģiskās aprūpes māsa
Urtāne Maijabiomedicīnas laborants
Utināne Ingamedicīnas māsa
Vainšteine Lananeirologs
imunologs
Valtere Agateinternās aprūpes māsa
Valtere Andraendokrinologs
Valtere Elīnaradiologs diagnosts
Valtiņa-Briģe Solveiganeirologs
Vanda Kaupasa Marinapatologs
Vasiļevska Jeļenaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vasiļjeva Gintainternists
Vaska Jūlijabiomedicīnas laborants
Verbovenko Jurijsfiziskās slodzes testi ar EKG
kardiologs
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
elektrofizioloģiskā diagnostika
elektrokardiostimulācija un invazīvā ritma traucējumu korekcija
Veģeris Ivarsanesteziologs, reanimatologs
Vikmane Ingainternists
pneimonologs
Vikmanis Andristraumatologs, ortopēds
Vilka Irēnaoperāciju māsa
Vilks Arnisanesteziologs, reanimatologs
Vinkelmane Maijaārsta palīgs (feldšeris)
Vinogradova Marinaķirurģiskās aprūpes māsa
Viziņa Vilmamasieris
Višņakovs Aleksejsķirurgs
neatliekamās medicīnas ārsts
Višņekova Tatjanamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Vnukova Nataļjaanesteziologs, reanimatologs
Voičika Aijamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Volkolākova Rasmaoftalmologs
Volovjaško Andrejsmedicīnas māsa
Volčeka Diānaneirologs
Volčeka Ludmilaendoskopijas metode māsu praksē
Vorobjova Janabiomedicīnas laborants
Vvedenskis Sergejsneiroķirurgs
Vāvere Astrīdaendokrinologs
Vāvere Dzintrafizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
algologs
masieris
Vērdiņš Kārlisplastiskais ķirurgs
Vēvere Marijaginekologs, dzemdību speciālists
Vīksne Evijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Vītolberga Ingaklīniskais fiziologs
neirosonoloģiskā izmeklēšana
asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskā diagnostika
Vītoliņa Žannafizioterapeita asistents
Zakreševska Ilzeambulatorās aprūpes māsa
Zakreševska Signeķirurģiskās aprūpes māsa
Zamullo Igorsurologs
Zandarte Ilzeinternists
ehokardiogrāfija
kardiologs
Zandersone Lindaneirologs
neirosonoloģiskā izmeklēšana
Zariņš Ainārspneimonologs
bronhoskopija
Zariņš Uģistraumatologs, ortopēds
Zavaļņuka Irēnamedicīnas māsa
Začeste Rasmainternās aprūpes māsa
Zaķis Jānisanesteziologs, reanimatologs
Zbitkovskis Ivarsfizioterapeits
Zeidaka Lindaķirurgs
Zeiza Kasparsķirurgs
Zeltiņa Indrainfektologs
hepatologs
Zelča Signeinternists
Zemmers Jurisgastroenterologs
Zhukova Nadezdaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zimaiša Ievaneirologs
elektromiogrāfija
neirosonoloģiskā izmeklēšana
Zlobina Natālijaanesteziologs, reanimatologs
transfuziologs
Zosēns Aldisanesteziologs, reanimatologs
Zvaigzne Liesmabiomedicīnas laborants
Zvejniece Ilzebiomedicīnas laborants
Zvereva Alisamedicīnas māsa
Zvirbule Indrainternists
nefrologs
Zvirgzdiņa Baibamedicīnas māsa
Zvirgzdiņš Vitālijsasinsvadu ķirurgs
Zīra Tatjanabiomedicīnas laborants
Ābele Sanitamedicīnas māsa
Ārente Līgadiabēta aprūpes māsa
Ārmane Rutamāsas palīgs
Ārmane Sandraneirologs
Āva Laumainternists
Ērglis Ēriksinternists
Ērmane Zaigaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Čehoviča Marijaneirologs
bērnu neirologs
elektroencefalogrāfija
Čerņavska Ilzeradiologs diagnosts
Čikulajeva Žannamedicīnas māsa
ambulatorās aprūpes māsa
Čudnovceva Valentīnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Čukļina Tamārabiomedicīnas laborants
Čursina Allabiomedicīnas laborants
Ķempe Kristīneginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ķiecis Aigarsradiologs diagnosts
Ķikule Ilganeirologs
neirosonoloģiskā izmeklēšana
Ķirse Irēnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ķīse Ilzedietologs
Ļebedeva Sofijainternists
kardiologs
Ļehkoduha Ludmilamedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Ļeonova Svetlanainternās aprūpes māsa
Šahova Raisakardiologs
elektrokardiogrāfija
Šalgunova Annafunkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Šapiro Viktorijainternists
Šapovala Skaidrīteinternās aprūpes māsa
Šenfelde Ilvaķirurģiskās aprūpes māsa
Šildere Evijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šilina Inessainternās aprūpes māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šimohina Evamedicīnas māsa
Šleiere Ladaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šlosberga Evitaneirologs
Šmele Diānatransfuzioloģijas māsa
Šmits Andrispatologs
Šteinmane Gunalaboratorijas ārsts
Šuba Oļegsanesteziologs, reanimatologs
Šubina Tatjanainternās aprūpes māsa
Šverina Vijaķirurģiskās aprūpes māsa
Ūdris Intsķirurgs
asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskā diagnostika
asinsvadu ķirurgs
Žaguļina Danutabiomedicīnas laborants
Žalele Jutaķirurģiskās aprūpes māsa
Ždanova Natālijaalkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
anesteziologs, reanimatologs
Želve Ziedīteneirologs
Žentiņa Daceinternists
pneimonologs
Žerina Jeļenaotolaringologs
Žukova Oksanaanesteziologs, reanimatologs

Saistītās iestādes

NosaukumsTips
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Hipokrāta iela 4, Rīga, LV1079
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Linezera iela 3, Rīga, LV1006
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Linezera iela 6, Rīga, LV1006
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Priežu iela 1, Tīnūži, Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads, LV5015
filiāle