SākumsMedicīnas iestādesPēc alfabētaRRīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 

Reklāma:

 

Medicīnas iestāde


Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA

Adrese:Hipokrāta iela 2, Rīga, LV1079
Telefona nr:67042400
E-pasts:aslimnica@aslimnica.lv
Kontaktpersona:

Viesturs Boka

Iestādes darbības profils:Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Iestādes kods:10000234
Pakļautības veids:Valsts īpašums VM pārraudzībā
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā:01.08.2005
Saites: Iestādes sertifikāti | Ārstniecības personas | Saistītās iestādes

Skatīt lielāku karti

Reklāma


Sertifikācija

Nodaļas nosaukumsSertifikāta Nr.Sertifikāta grupa
Asins kabinetsAK-34Asins kabinets
Asins kabinetsAK-34Asins kabinets
Asins kabinetsAK-34Asins kabinets
Asins kabinetsAK-34Asins kabinets
Asins kabinetsAK-34Asins kabinets
Asins sagatavošanas nodaļaASN-4Asins dienests
Asins sagatavošanas nodaļaASN-4Asins dienests
Asins sagatavošanas nodaļaASN-4Asins dienests
Asins sagatavošanas nodaļaASN-4Asins dienests
Asins sagatavošanas nodaļaASN-4Asins dienests

Ārstniecības personas

Vārds, uzvārdsSpecialitāte
Ahmetovs Anatolijsķirurgs
Aizkārkle Kristīnebērnu aprūpes māsa
medicīnas māsa
Akermane Valdaneirologs
Akkus Lijahemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Aleksandrova Rasainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Aleksejeva Lāsmaķirurģiskās aprūpes māsa
Alksne Līgaradiologa asistents
Ameļkoviča Simonamedicīnas māsa
diabēta aprūpes māsa
Andersone Ilzebiomedicīnas laborants
Andračņikovs Sergejsanesteziologs, reanimatologs
neatliekamās medicīnas ārsts
Andrejeva Ingamāsas palīgs
Andrejeva Viktorijazobārstniecības māsa
Andrezene Oksanaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Andrianova Tamārainternās aprūpes māsa
Andrianovs Andrejsanesteziologs, reanimatologs
Andžāne Guntraambulatorās aprūpes māsa
Anopa Ivetamāsas palīgs
Ansberga Līgahemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
medicīnas māsa
Antipova Jeļenamedicīnas māsa
Antonova Tatjanaambulatorās aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Apinis Arvedsdiagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
elektrofizioloģiskā diagnostika
elektrokardiogrāfija
internists
ārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
kardiologs
Apsītis Andrisanesteziologs, reanimatologs
Arnicāne Ligitainternists
Arons Mihailsanesteziologs, reanimatologs
narkologs
algologs
Artemjuka Oksanainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Asad Mehmood Shah Gillani Syedģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Astrahanceva Anastasijainternists
neirosonoloģiskā izmeklēšana
radiologs diagnosts
asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskā diagnostika
Atelbauere Lindamedicīnas māsa
Augsne Ingatransfuzioloģijas māsa
Aumeistere Vinetaradiogrāfers
radiologa asistents
Ausiejus Ivetamāsas palīgs
Auslands Kasparsneiroķirurgs
Auziņa Ritamedicīnas māsa
Avdjukevičs Jurijsanesteziologs, reanimatologs
Avotiņa Daceinternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Aļeksejeva Natellamedicīnas māsa
Aļševska Danaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Babre Evitamedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Babre Irēnagarīgās veselības aprūpes māsa
medicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Balaševa Daceķirurģiskās aprūpes māsa
Balode Ingamedicīnas māsa
Balode Vijamāsas palīgs
Baranova Irinamedicīnas māsa
Baranova Marinamāsas palīgs
Baranova Olgamedicīnas māsa
ambulatorās aprūpes māsa
Barisa Inaraķirurģiskās aprūpes māsa
Barkāne Ivetaalgologs
neirologs
Barone Ināraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
medicīnas māsa
bērnu aprūpes māsa
Barone Regīnaķirurģiskās aprūpes māsa
Basankoviča Birutaoftalmologs
Basina Oļesjainternists
Baufāle Regīnanefrologs
Baula Zaneinternists
Baumane Dainamedicīnas māsa
Baumanis Edgarsurologs
Baumgartene Dainaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bazarova Anastasijamedicīnas māsa
Belousa Jeļenaoperāciju māsa
Berestova Valentīnaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Bernarde Ievamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Bernharde Anitaanesteziologs, reanimatologs
algologs
fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Bernšteins Andrejsradiologs diagnosts
Berķe Ievaradiologa asistents
Bessudnova Ludmilaģimenes (vispārējās prakses) ārsts
internists
Beķere Antraalergologs
internists
pneimonologs
Beļajeva Darjamedicīnas māsa
Beļajeva Ludmilahematologs
Beļajeva Olgainternās aprūpes māsa
Beļakova Vitaergoterapeits
Bicāns Kārlisneiroķirurgs
Biezā Anvitaradiologs diagnosts
Bikova Natālijamedicīnas māsa
Bikovska-Šimanovska Evadiabēta aprūpes māsa
Biruta Fedoruškina Maijatransfuzioloģijas māsa
Biruta Leimane Annapediatrs
Birzniece Ingamedicīnas māsa
Birģele-Zavaļņuka Aivahemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Bičevska Intamedicīnas māsa
Bičkova Innainternās aprūpes māsa
Biķerniece Valentīnaķirurģiskās aprūpes māsa
Blaua Vitapediatrs
Blaževica-Juhņeviča Allabiomedicīnas laborants
Blekte Lienemedicīnas māsa
Blumane Inaoperāciju māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Bogdanova Olgamedicīnas māsa
ambulatorās aprūpes māsa
Bogdanova Zinaidabiomedicīnas laborants
Boks Ainārsķirurgs
Bondareva Kristīneinternās aprūpes māsa
Bora Tatjanaķirurģiskās aprūpes māsa
Boriseviča Irinaķirurģiskās aprūpes māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Borisova Natālijaradiologa asistents
Borkoveca Innainternās aprūpes māsa
Bormane Evainternists
nefrologs
Borovko Lilijaambulatorās aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Bočins Romansbērnu aprūpes māsa
Braufmane Ilzebiomedicīnas laborants
Brjazkalo Jekaterīnamedicīnas māsa
Broka Madaramedicīnas māsa
Brēmane Ausmaoftalmologs
Brūkša Ingūnainternās aprūpes māsa
Brūvelis Ilmārsoftalmologs
Budo Regīnamāsas palīgs
Budzila Ineseinternās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Bukovska Silvijainternās aprūpes māsa
kosmētiķis
Buks Mārisneiroķirurgs
Bulmanis Oskarsinternists
Burmistre Gunitaoperāciju māsa
Burčaka Ņinafizioterapeita asistents
Buša Ilzeķirurģiskās aprūpes māsa
Bušmane Ilonasolārija darbinieks
Bušmane Inārainternists
Bārenīte Intaķirurģiskās aprūpes māsa
Bērtule Veltabiomedicīnas laborants
Bērziņa Aijaambulatorās aprūpes ārsta palīgs
Bērziņa Baibamāsas palīgs
Bērziņa Dzidraķirurģiskās aprūpes māsa
Bērziņa Lianamāsas palīgs
Bērziņa Solvitaneirologs
bērnu neirologs
elektromiogrāfija
Bērziņa-Andračņikova Evijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bēta Sanitaķirurģiskās aprūpes māsa
Būce-Šatoba Ievaanesteziologs, reanimatologs
Celmiņa Ineseurologs
Cepurniece Dzintramāsas palīgs
Cera Dzintraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Cera Vijaanesteziologs, reanimatologs
Cercina Lauraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Cibuļska Marinaneatliekamās medicīnas ārsts
anesteziologs, reanimatologs
Cvetkova Svetlanalaboratorijas speciālists
Cvetkova Tatjanaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
ambulatorās aprūpes ārsta palīgs
ārsta palīgs (feldšeris)
garīgās veselības aprūpes māsa
Cīrule Ingrīdabērnu aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Cīrule-Tihomirova Inaoperāciju māsa
medicīnas māsa
Dakse Dainamāsas palīgs
Dalmatova Guntainfektologs
veselības aprūpes vadības ārsts
Daudiša Lidijabiomedicīnas laborants
Daudze Romualdsanesteziologs, reanimatologs
Deine Egitaurologs
Derevjanko Agritamāsas palīgs
Deņisova Irinabiomedicīnas laborants
Dimdiņa Leldainternists
reimatologs
Dišteina Sandraneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Dmitrijeva Jeļenamāsas palīgs
Doncovs Aleksandrsurologs
Doniņa Simonaimunologs
onkologs ķīmijterapeits
Dovgopoļika Irinaradiologa asistents
Draboviča Jeļenainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Dreimane Danutemedicīnas māsa
Drozdova Nadeždaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Dunce Ingaginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Duļinska Valentīnaķirurģiskās aprūpes māsa
Dzelzītis Jurisneiroķirurgs
Dzirkale Daceneirologs
Dziļuma Dinakardiologs
ehokardiogrāfija
Dāle Rolandsurologs
Dāliņa Inganeatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Džužuka Renāteanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Eglīte Dacemedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Eglīte Mārapsihiatrs
elektroencefalogrāfija
Eglīte Ramonainternās aprūpes māsa
Elsberga Evijaradiologs diagnosts
Epermane Māraradiologs diagnosts
Erkmane Ainamāsas palīgs
Eversone Elīnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Fedorova Nataliabiomedicīnas laborants
Feklistova Jeļenainternās aprūpes māsa
Filihina Allaārsta palīgs (feldšeris)
māsas palīgs
Fiļajeva Nataļjabiomedicīnas laborants
Fiļipova Nadeždamedicīnas māsa
Fiļipova Olgamedicīnas māsa
Fišmane Brigitamāsas palīgs
Fiņaka Marijaķirurģiskās aprūpes māsa
Fjodoroviča Svetlanaanesteziologs, reanimatologs
Fokins Vladimirsvirspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu US
ķirurgs
Freimane Aijabērnu aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Freimane Laurainternās aprūpes māsa
Gabne Juliānaanesteziologs, reanimatologs
Gabruševa Ērikaradiologa asistents
Gargažina Innakosmētiķis
Gavrikova Tatjanamāsas palīgs
Gavriļins Dmitrijsneiroķirurgs
Gerke Anitamedicīnas māsa
Gerķis Sergejspediatrs
pneimonologs
Girgensone Nadeždamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Gluhovska Svetlanaradiologa asistents
Golovčuka Jaroslavafizioterapeita asistents
Gomberga Svetlanainternists
Gorbatova Valentīnainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Gornostajeva Ludmilalaboratorijas ārsts
Gotfrica Zeltīteķirurģiskās aprūpes māsa
Gotlība Intaneirologs
Grabe Zaneginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Grahoļska Sandraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Gračova Olgaķirurģiskās aprūpes māsa
ambulatorās aprūpes māsa
Grigeļone Svetlanainternās aprūpes māsa
Grigorjeva Aleksandraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Grigorjeva Ļoļaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Grigorjevs Sergejsanesteziologs, reanimatologs
Grigāne Andaeksperts
nefrologs
internists
Grišanoviča Marinabiomedicīnas laborants
Griščenko Natālijaķirurģiskās aprūpes māsa
Grjunbergs Aleksandrspatologs
Gromova Initaķirurģiskās aprūpes māsa
Grudulis Ivarsanesteziologs, reanimatologs
Grundāne Daigaanesteziologs, reanimatologs
Grunte Anitanefrologs
Grāve Allainternās aprūpes māsa
Grīnberga Sarmalaboratorijas speciālists
Grīniņa Ingaķirurģiskās aprūpes māsa
Grīnvalde Daceķirurģiskās aprūpes māsa
Grūbe Janaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Gulbe Silvijabiomedicīnas laborants
Gurdziele Inesebiomedicīnas laborants
Guseva Marinaradiologa asistents
Gārša Ingusneiroķirurgs
Gūte Austratransfuziologs
Haduņkins Vladislavsanesteziologs, reanimatologs
Haidarova Aļinaoperāciju māsa
Haritončenko Ivetaneirologs
Hazenfusa Rasmaambulatorās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Hmeļņika Daceķirurģiskās aprūpes māsa
Holste Irinaārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
Hudjakova Jeļenabiomedicīnas laborants
Isajevs Sergejspatologs
Ivanova Irinamāsas palīgs
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ivanova Patrīcijaasinsvadu ķirurgs
Ivanovska Dacemedicīnas māsa
operāciju māsa
Izare Lilijaanesteziologs, reanimatologs
Iļjina Gaļinamāsas palīgs
Iļjina Verainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Jaceviča Lienenefrologs
Jagdishchandra Chetta Sumitinternists
Jagmane Ilzeanesteziologs, reanimatologs
Jakovels Dainisķirurgs
Janka Sanitainternists
Jansone Aijainternās aprūpes māsa
garīgās veselības aprūpes māsa
Jansone Mārīteanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jansons Edmundsinternists
Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Jarocka Natālijaanesteziologs, reanimatologs
Jasinkeviča Ingaehokardiogrāfija
kardiologs
elektrokardiogrāfija
fiziskās slodzes testi ar EKG
Jaundžeikare Sandratransfuziologs
internists
Jazenoka Ingaambulatorās aprūpes māsa
Jegorova Oļesjamedicīnas māsa
Jermacāne Anitamāsas palīgs
Jeršova Letabērnu aprūpes māsa
Jezupovs Arnoldsķirurgs
Jirgensone Tatjanaķirurģiskās aprūpes māsa
Jolkins Viktorsinternists
kardiologs
Jonāne Jekaterinamedicīnas māsa
Jurkeviča Larisainternās aprūpes māsa
Jurkāne Zinaīdainternās aprūpes māsa
Juškeviča Ingrīdaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Juškiene Leontīnaķirurģiskās aprūpes māsa
onkoloģiskās aprūpes māsa
Jākobsone Ināramāsas palīgs
Jēgere Vitaķirurģiskās aprūpes māsa
Jēkabsone Irēnatransfuziologs
Kaldava Veltaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kalinin Artemkardiologs
internists
ehokardiogrāfija
Kalniete Dainainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Kalniņš Artisdiagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
ārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
kardiologs
Kalniņš Ēriksinternists
Kalva-Vaivode Sanitainternās aprūpes māsa
Kambulova Olgamedicīnas māsa
Kaminska Natālijapatologs
Kaminska Valentīnafizikālās terapijas metode māsu praksē
fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Kaminskis Aleksejsķirurgs
Kantāns Valdisgastroenterologs
Karelis Guntiselektromiogrāfija
neirologs
Karlsone Lijaoftalmologs
Karpovska Tatjanapatologs
laboratorijas ārsts
Kazakeviča Birutaanesteziologs, reanimatologs
Kačenovska Ludmilamāsas palīgs
Kaļķis Ivarsķirurgs
Kašperova Svetlanaonkologs ķīmijterapeits
neatliekamās medicīnas ārsts
Kaže Ingrīdainternists
Kažemaka Daceoperāciju māsa
medicīnas māsa
Kecbaja Zurabsķirurgs
Keisele Violetaķirurģiskās aprūpes māsa
Keiša-Ķirse Līgaonkologs ķīmijterapeits
Keris Valdisneirologs
Kirša Annamedicīnas māsa
Kleina Sarmītemāsas palīgs
Klimkāne Lauraimunologs
Knipšis Sigurdsurologs
Kobzeva Jeļenaanesteziologs, reanimatologs
Kokneviča Maritaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Kokšina Nadeždaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Komarova Žannaķirurģiskās aprūpes māsa
Komasa Sarmītemedicīnas māsa
Konanihina Gaļinamedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Konrāde Ilzeendokrinologs
Korago Elīnafizioterapeits
Kosova Jekaterinaergoterapeits
Kovaldina Ženijaneirosonoloģiskā izmeklēšana
internists
Kovaļonoka Ņinafizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Kozireva Jeļenainternās aprūpes māsa
Kozlovs Ivansārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
elektrokardiostimulācija un invazīvā ritma traucējumu korekcija
kardiologs
elektrofizioloģiskā diagnostika
Kozule Lilitafunkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
internās aprūpes māsa
Košena Annaķirurģiskās aprūpes māsa
Koņuhova Marinabiomedicīnas laborants
Krakope Astrīdadermatologs, venerologs
Krasnodembska Valentīnaoperāciju māsa
Krastiņa Dzintranefrologs
Krastiņa Terēzainternās aprūpes māsa
Kratovska Ainaradiologs diagnosts
Kravale Donatamedicīnas māsa
Krisjūna Agneseambulatorās aprūpes māsa
Kristovskis Rolandsārsta palīgs (feldšeris)
Kriķe Elitaneirologs
Kronberga Sintijamedicīnas māsa
Krūmiņa Evitaradiologs terapeits
Krūmiņa Gunaendokrinologs
Krūmiņa Gundegapneimonologs
Krūmiņa Olgaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Krūpena Daiganeirologs
Krūze Ārijabiomedicīnas laborants
Kudlāne Ivetabiomedicīnas laborants
Kukuļevska Edīteoperāciju māsa
Kurcalte Irēnakardiologs
fiziskās slodzes testi ar EKG
ehokardiogrāfija
Kusmane Aijaķirurgs
Kustova Zitamedicīnas māsa
Kutraite-Kalniņa Baibaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kušķe Ilzeķirurģiskās aprūpes māsa
Kāpostiņa Ilzeanesteziologs, reanimatologs
Kļava Ilzefunkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Kļaviņa Ausmabiomedicīnas laborants
Kļaviņa Skaidrītenefrologs
Kūrs Herbertsendoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Labendika Raisamedicīnas māsa
Laguns Reinisradiologs diagnosts
Lagzdiņš Kasparstraumatologs, ortopēds
Laiviņa Elgamāsas palīgs
Lakševica Ievabiomedicīnas laborants
Lapiņa Anitaendoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
gastroenterologs
Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Lapiņa Evijamedicīnas māsa
Lapiņa Irinaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
medicīnas māsa
kosmētiķis
Lapiņa Lindamedicīnas māsa
Larionova Inesemedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lauberte Aijaķirurgs
Lavrenova Gijabērnu aprūpes māsa
Lavrenovs Sergejsmedicīnas māsa
Lavrinoviča Elvīraklīniskais mikrobiologs
laboratorijas ārsts
Lazareva Irēnabiomedicīnas laborants
Lazareva Ludmilalaboratorijas speciālists
Lazukova Emmamāsas palīgs
Ledžus Ilonafizikālās terapijas metode māsu praksē
Legzdiņa Felicitamāsas palīgs
Legzdiņa Ilzeanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Legzdiņa Ineseinternists
Legzdiņš Atisotolaringologs
Leite Irēnaanesteziologs, reanimatologs
Leiše Andrejsurologs
Liepa Aijaārsta palīgs (feldšeris)
Liepa Daceneirologs
ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Liepa Venetaasinsvadu ķirurgs
Liepiņa Lauraplastiskais ķirurgs
Liepiņa Sandrainternās aprūpes māsa
Liepiņa Sarmīteoftalmologs
Liepiņš Mārishepatologs
infektologs
Liepniece-Karele Intapatologs
Lietiņa Baibaķirurģiskās aprūpes māsa
Ligers Artūrsasinsvadu ķirurgs
asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskā diagnostika
Ligute Valdaoftalmologs
Lilleorena Ivetaftiziopulmonoloģijas māsa
Lipska Svetlanamedicīnas māsa
Lipņicka Ļubovaārsta palīgs (feldšeris)
Lisova Diānagastroenterologs
internists
Lisovska Valentīnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lodiņa Ligitatransfuzioloģijas māsa
Lovniece Sarmītefizioterapeita asistents
fizioterapeits
Ločmele Ainainternās aprūpes māsa
Ločmele Inārabiomedicīnas laborants
Luis Žagars Viestursoftalmologs
Lukstiņš Guntisdiagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
ārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
kardiologs
Lurie Aretadietologs
internists
Lučina Jūlijabiomedicīnas laborants
Lužajeva Ņinabiomedicīnas laborants
Lāma Sandrainternās aprūpes māsa
Lāāts Andristraumatologs, ortopēds
Līcis Oskarsfizioterapeits
Lūkina Ilgaoftalmologs
Mahmajeva Oksanapatologs
Makarenko Elenaehokardiogrāfija
kardiologs
Makarenko Natālijaķirurgs
Makejeva Jeļenaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Malakmadze Nazibrolaoperāciju māsa
Marandiča Laurabiomedicīnas laborants
Marcinkevičiene Živileinternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Martinsone Laumainternās aprūpes māsa
Marčenko Gaļinaanesteziologs, reanimatologs
Masjkova Ludmilamāsas palīgs
Matvejeva Tatjanainternists
arodveselības un arodslimību ārsts
Mauriša Līgaradiologa asistents
radiogrāfers
Mauriņa Andainternās aprūpes māsa
Mazaļevska Annaradiologs diagnosts
Mazureviča Lindamedicīnas māsa
Maļugina Jeļenabērnu aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Mašara Raisafunkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Medne Nadeždaneirologs
Medvecka Ainaķirurģiskās aprūpes māsa
Medvedeva Olgamāsas palīgs
Meijere Helēnaārsta palīgs (feldšeris)
Melbārde Rūtabiomedicīnas laborants
Meldere Dacekardiologs
internists
Meldere Dinadiabēta aprūpes māsa
Melderis Alvisķirurgs
Meļņikova Tatjanaķirurgs
oftalmologs
Meškovska Sandraradiogrāfers
Mickeviča Agritaultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
ginekologs, dzemdību speciālists
virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu US
Migale Valentīnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Miholapa Allamāsas palīgs
Miksone Īrisamedicīnas māsa
Mikulova Svetlanainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Mitejeva Tatjanamedicīnas māsa
Mitjajeva Valentīnaķirurģiskās aprūpes māsa
Miķelsone Ivetaoftalmologs
radiologs diagnosts
Molodenkova Sarmafiziskās slodzes testi ar EKG
klīniskais fiziologs
Moroza Natālijabiomedicīnas laborants
Morozova Kristīnebiomedicīnas laborants
Mote Liānainternās aprūpes māsa
Motivāne Maijainternists
nefrologs
Moļa Svetlanaanesteziologs, reanimatologs
Mošņikovska Sandraķirurģiskās aprūpes māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Muceniece Marinainternās aprūpes māsa
Musatova Jeļenainternās aprūpes māsa
Mušaļuks Igorsmasieris
Mālniece Kristīnemedicīnas māsa
Mūrniece Anitabiomedicīnas laborants
Mūrniece Nadeždaonkoloģiskās aprūpes māsa
Nagle Valentīnalaboratorijas speciālists
Nazarovs Jurijspatologs
Neilande Elīnaradiologs diagnosts
Nemiro Inetaradiologs diagnosts
Nerlo Antoņinabiomedicīnas laborants
Nevidovska Kristīnepatologs
Niedre Ainaradiologa asistents
Nikolajeva Tatjanaķirurģiskās aprūpes māsa
Nitčenko Žannainternās aprūpes māsa
Norko Andrisradiologs diagnosts
Novikova Nadeždaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Novožilovs Jurisradiologs diagnosts
Nulle Arnisfizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Oniščuks Andrejsbiomedicīnas laborants
Orleāne Ingaanesteziologs, reanimatologs
internists
elektrokardiogrāfija
Orlovs Oļegselektrokardiogrāfija
kardiologs
ehokardiogrāfija
fiziskās slodzes testi ar EKG
klīniskais fiziologs
Osipova Irinainternās aprūpes māsa
Osipova Ludmilapatologs
Osipova Natālijamedicīnas māsa
Osipovs Jurijsneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ostrovska Ludmilabērnu aprūpes māsa
Oto Marinabiomedicīnas laborants
Ovčarenko Jekaterīnabiomedicīnas laborants
Ozjorska Nataļjabiomedicīnas laborants
Ozola Ināramāsas palīgs
Ozola Tatjanaradiologs diagnosts
Ozoliņa Bogdanaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Ozoliņa Elīnaneiroķirurgs
Ozoliņa Ilzelaboratorijas ārsts
Ozoliņa Lidijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ozoliņa Rūtaneirologs
Ozoliņš Henrijsneiroķirurgs
Ozoliņš Uldisradiogrāfers
radiologa asistents
Ozols Jānisambulatorās aprūpes ārsta palīgs
Ozols Rolfsneiroķirurgs
Oļehnoviča Irinaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Paegle Ievaneirologs
Pakalniete Annaoperāciju māsa
Panfilova Oļesjainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Panfjorova Gaļinaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Pančenko Valentīnamāsas palīgs
Pasters Vitālijstraumatologs, ortopēds
Paura Natālijamedicīnas māsa
Pavliņa Ineseinternists
endokrinologs
Pavloviča Olgaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Pavļenko Annagarīgās veselības aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Pelagejevska Irinafizioterapeits
Peltonena Skaidrīteinternists
Pelčere Daceanesteziologs, reanimatologs
Pentjuša Anitaergoterapeits
Perfiševa Jurantamedicīnas māsa
Peršikova Olgainternās aprūpes māsa
Petkus Ineseķirurģiskās aprūpes māsa
Petrova Irēnamāsas palīgs
Petrovska Astrīdalaboratorijas speciālists
Petrovska Lieneendokrinologs
internists
Piebalga Andaanesteziologs, reanimatologs
Piterāne Ivetaķirurģiskās aprūpes māsa
Pjatigina Arinazobārsts
Platkājis Ardisradiologs diagnosts
Plaudis Haraldsķirurgs
Pluģe Evitaradiologs diagnosts
Plēsuma Aijamāsas palīgs
Poduhoviča-Akindinova Marijamedicīnas māsa
Podļesnaja Jeļenaradiologs diagnosts
Pole Dagnijaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Polubeiņika Ludmilamāsas palīgs
Pommere Jolantamedicīnas māsa
Ponomarjova Sanitaradiologs diagnosts
Popova Nadeždaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
medicīnas māsa
hemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Poriņa Ievaanesteziologs, reanimatologs
Počjopko Olgainternās aprūpes māsa
Poželene Antonijafizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Priede Gintaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Priede Ingaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Priedīte Danamedicīnas māsa
Priedīte Dzintramāsas palīgs
Prikņa Gunitaķirurģiskās aprūpes māsa
Prosekova Jeļenabiomedicīnas laborants
Provatorova Olgamāsas palīgs
Pugovkina Vladainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Puksta Ventabiomedicīnas laborants
Punāne Ināraķirurģiskās aprūpes māsa
Pupina Olgaradiologs terapeits
Pupure Silvijalaboratorijas ārsts
Puriņa Dzintraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Putka Kristīneanesteziologs, reanimatologs
Puļjanova Tatjanainternās aprūpes māsa
Pēteris Galviņš Aivarsendokrinologs
Pētersone Gundegamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Pļusne Marinabiomedicīnas laborants
Pļāvēja Andraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Pūga Solvitalaboratorijas ārsts
Pūpols Jānisradiologs diagnosts
Rafaels Visamstraumatologs, ortopēds
Rakiša Arnitaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Rakstiņa Rutaķirurģiskās aprūpes māsa
Ramazanova Lidijabiomedicīnas laborants
Rasa Ingvarsendokrinologs
Rasuma Annelemedicīnas māsa
Ratniece Agneseķirurģiskās aprūpes māsa
Raudzena Vijaanesteziologs, reanimatologs
Rautenšilde Ināratransfuzioloģijas māsa
Razāns Raimondsanesteziologs, reanimatologs
Reimate Allaradiologs diagnosts
Renemane Renāteginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Renemanis Raulsķirurgs
veselības aprūpes vadības ārsts
Riekstiņa Dacefizioterapeits
Rikmane Maijaanesteziologs, reanimatologs
Rimkevičute Kristinainternās aprūpes māsa
Rinduņika Oksanaambulatorās aprūpes māsa
ārsta palīgs (feldšeris)
Rinkeviča Ineseanesteziologs, reanimatologs
Rižiha Antoņinainternās aprūpes māsa
Rjabceva Terezijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Roberta Gitabiomedicīnas laborants
Romanovska Signeanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Romule Sanitabiomedicīnas laborants
Rone Ineseinternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Rozentāls Jānisasinsvadu ķirurgs
anesteziologs, reanimatologs
Rozīte Ilzeķirurģiskās aprūpes māsa
Rožkalne Dainaanesteziologs, reanimatologs
Rožkova Nadeždafiziskās slodzes testi ar EKG
kardiologs
Rubece Valentīnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rubene Gunitaambulatorās aprūpes māsa
Rucka Regīnamedicīnas māsa
Rudzāts Agrisķirurgs
Rudzīte Daceklīniskais mikrobiologs
laboratorijas ārsts
Rudzīte Guntabiomedicīnas laborants
Rudīte Zēbauere Elgabiomedicīnas laborants
Rudņicka Svetlanaradiologs diagnosts
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
Rundāne Elīneneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Rusecka Ingrīdaoperāciju māsa
medicīnas māsa
Ruskule Agnesekosmētiķis
Rutka Ilzeanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rutkis Aldisendoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Rutkis Raimondsmedicīnas māsa
Ruķere Ilzebiomedicīnas laborants
Ruņģevics-Kiseļovs Normundsneiroķirurgs
Ruža Ievaendokrinologs
pneimonologs
internists
Rūdule Aigaambulatorās aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Ržiščeva Jeļenainternās aprūpes māsa
Saba-Romanova Elīnaķirurgs
Sadovska Kristīnamāsas palīgs
Saksons Viktorsanesteziologs, reanimatologs
Saldūksne Annafunkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Saleniece Ritabiomedicīnas laborants
Salmiņa Dainaendoskopijas metode māsu praksē
Salmiņa Ilonainternists
kardiologs
Samauska Sigitainternās aprūpes māsa
Satika Daigaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Sauka Irēnaginekologs, dzemdību speciālists
alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Saule Daceradiogrāfers
Saule Viktorsendoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Savenko Annamedicīnas māsa
Saveļjeva Svetlanamedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Savicka Natālijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Savčuka Nataļjamedicīnas māsa
Saļuka Olganeatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Saņņikova Gaļinafizikālās terapijas metode māsu praksē
fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Sedņova Irinaanesteziologs, reanimatologs
transfuziologs
Seile Mariannaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Selicka Lilitabiomedicīnas laborants
Semjonova Oksanabiomedicīnas laborants
Sergačova Gitaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Sergejeva Tamārainternās aprūpes māsa
Seržante Ilzeneirosonoloģiskā izmeklēšana
neirologs
Simandujevs Leonīdsbiomedicīnas laborants
Simanoviča Ditabiomedicīnas laborants
Sipčenko Olgaarodveselības un arodslimību ārsts
Sitņikova Irīnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Siļavina Jeļenamedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Siļivanova Tatjanaķirurģiskās aprūpes māsa
Skadiņa Elitaradiologa asistents
Skane Aijabiomedicīnas laborants
Skudre Anitaanesteziologs, reanimatologs
Skutele Anitaradiologa asistents
Skvarkovska Oksanaanesteziologs, reanimatologs
neatliekamās medicīnas ārsts
Smeltere Anitafizikālās terapijas metode māsu praksē
masieris
Smeltere Eleonoraaudiologopēds
Smiltena Inesepneimonologs
Smirnova Ladabiomedicīnas laborants
Sniedze Jolantamedicīnas māsa
internās aprūpes māsa
Sniķe Zaneehokardiogrāfija
fiziskās slodzes testi ar EKG
klīniskais fiziologs
Sohina Tatjanaoftalmologs
Sokolova Alīnaanesteziologs, reanimatologs
Sokolova Inamāsas palīgs
Sokolovs Aleksandrsanesteziologs, reanimatologs
Solodoviča Verafizioterapeita asistents
Solovjova Natālijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sondore-Pīlipa Annaanesteziologs, reanimatologs
Soste Dairainternās aprūpes māsa
Sperga Mārispatologs
Sprance Ivetabiomedicīnas laborants
Sprancmane Regīnamāsas palīgs
Sproga Zigrīdavecmāte
Sproģe Kristīnemedicīnas māsa
Sproģe Velgaambulatorās aprūpes māsa
Sproģis Uldisfizioterapeits
Spruča Jeļenaneatliekamās medicīnas ārsts
internists
Spručs Robertsanesteziologs, reanimatologs
Spure Martainternās aprūpes māsa
Stafecka Daceanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Stakena Ievaneirologs
elektromiogrāfija
Stalīdzāne Kristīnefizioterapeits
Starceva Tatjanamāsas palīgs
Staudžs Kasparsasinsvadu ķirurgs
Stašinskis Robertsanesteziologs, reanimatologs
Staņa Rūtatransfuziologs
Stengrevica Nataļjaanesteziologs, reanimatologs
Stepanova Gaļinaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Stepanovs Jevgeņijsanesteziologs, reanimatologs
Stoļarova Veraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Stramkale Anitaģimenes (vispārējās prakses) ārsts
internists
alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Strazdiņa Daceķirurģiskās aprūpes māsa
Strazdiņa Olgainternās aprūpes māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Strazdiņa Sniedzeinternās aprūpes māsa
Strelkova Regīnafunkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
medicīnas māsa
Stupina Evijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Stupņikova Jeļenaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Stūris Diānaveselības aprūpes vadības ārsts
onkologs ķīmijterapeits
Subakova Natālijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sujete Ingaanesteziologs, reanimatologs
alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Suveizda Valentīnabiomedicīnas laborants
Svilāne Zanemedicīnas māsa
Svirska Larisaneirologs
neirosonoloģiskā izmeklēšana
Sīmanis Edgarsneatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Sūna Normundselektroencefalogrāfija
neirologs
Taičijeva Maisaraonkoloģijas ginekologs
Tarakānova Sanitaķirurģiskās aprūpes māsa
Tarāne Rutamāsas palīgs
Taupmane Ievaambulatorās aprūpes māsa
Tašmane Zojamāsas palīgs
internās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Terehova Inetaķirurģiskās aprūpes māsa
Terentjeva Svetlanainternās aprūpes māsa
Tereško Ilzefizioterapeits
Tihanova Ilonainternās aprūpes māsa
Tilgale Birutaneirologs
Tilgase Svetlanaārsta palīgs (feldšeris)
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Timofeeva Veronikafiziskās slodzes testi ar EKG
kardiologs
Timofejeva Jeļenaķirurgs
onkoloģijas ķirurgs
Timofejeva Ludmilaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Timofejeva Regīnainternās aprūpes māsa
Timuška Skaidrīteanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Tirzīte Madarainternists
pneimonologs
virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu US
Titova Anitamāsas palīgs
Tiškina Nataļjainternās aprūpes māsa
Tolpežņikovs Jānisradiologs diagnosts
Tormane Nataļjainternās aprūpes māsa
onkoloģiskās aprūpes māsa
Trahimoviča Valentīnainternās aprūpes māsa
Trasūne Beāteķirurģiskās aprūpes māsa
Treija Agritaklīniskais fiziologs
fiziskās slodzes testi ar EKG
Treilons Ainārsurologs
Treimane Sindijainternās aprūpes māsa
Tropa Tatjanaradiologa asistents
Tugaļeva Nellijamāsas palīgs
Tužilova Svetlanatransfuziologs
lāzerterapija
Tūce Lindaradiologs diagnosts
Ulmane Līgaanesteziologs, reanimatologs
Ulnicāne Nataļjainternās aprūpes māsa
Ungure Sandrabiomedicīnas laborants
Upe Annamedicīnas māsa
Upmalis Jānisradiologs diagnosts
Upīte Ilitaonkoloģiskās aprūpes māsa
Urtāne Maijabiomedicīnas laborants
Utināne Ingamedicīnas māsa
Vaganova Daceoftalmologs
Vainšteine Lananeirologs
imunologs
Valtere Agateinternās aprūpes māsa
Valtere Andraendokrinologs
Valtere Elīnaradiologs diagnosts
Valtmane Ināramāsas palīgs
Vanda Kaupasa Marinapatologs
Vanka Anitaķirurģiskās aprūpes māsa
Vasiļevska Jeļenaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vasiļkova Eleonoraanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Vaska Jūlijabiomedicīnas laborants
Vaščilko Gaļinamedicīnas māsa
Vegnere Ingrīdaķirurgs
Veidemane Ingamedicīnas māsa
Veikuta Karīnainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Verbovenko Jurijsārstnieciskā perkutānā koronārā angioplastija, t.sk. tentu implantācija
diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu kateterizācija, t.sk. koronārā angiogrāf.
elektrofizioloģiskā diagnostika
elektrokardiostimulācija un invazīvā ritma traucējumu korekcija
fiziskās slodzes testi ar EKG
kardiologs
Vikmane Ingainternists
pneimonologs
Vikmanis Andristraumatologs, ortopēds
Vilgerte Regīnainternās aprūpes māsa
Vilka Irēnaoperāciju māsa
Vilks Arnisanesteziologs, reanimatologs
Vilkāja Marijannamāsas palīgs
Vinkelmane Maijaārsta palīgs (feldšeris)
kosmētiķis
Viziņa Vilmamasieris
Višņakovs Aleksejsķirurgs
neatliekamās medicīnas ārsts
Višņekova Tatjanaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Vjugins Jurijsanesteziologs, reanimatologs
Vnukova Nataļjaanesteziologs, reanimatologs
Voičika Aijaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Volkolākova Rasmaoftalmologs
Volksone Lāsmaoftalmologs
Volovjaško Andrejsmedicīnas māsa
Volčeka Ludmilaendoskopijas metode māsu praksē
Vorobjova Janabiomedicīnas laborants
Vvedenskis Sergejsneiroķirurgs
Vārava Elitainternists
kardiologs
Vāvere Astrīdaendokrinologs
Vāvere Dzintrafizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
masieris
algologs
Vēvere Marijaginekologs, dzemdību speciālists
Vīgante Baibamedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vīksne Evijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Vītolberga Ingaasinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskā diagnostika
klīniskais fiziologs
neirosonoloģiskā izmeklēšana
Vītoliņa Žannafizioterapeita asistents
Zakreševska Ilzeambulatorās aprūpes māsa
Zakreševska Signemedicīnas māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Zandarte Ilzeehokardiogrāfija
internists
kardiologs
Zandersone Lindaneirologs
neirosonoloģiskā izmeklēšana
Zariņa Aijamāsas palīgs
Zariņa Mairitabērnu aprūpes māsa
Zariņš Ainārspneimonologs
bronhoskopija
Zariņš Uģistraumatologs, ortopēds
Zavaļņuka Irēnamedicīnas māsa
Začeste Rasmainternās aprūpes māsa
Zaķis Jānisanesteziologs, reanimatologs
Zaļūksne Agneseanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zbitkovskis Ivarsfizioterapeits
Zeidaka Lindaķirurgs
Zeiza Kasparsķirurgs
Zelča Signeinternists
Zemmers Jurisgastroenterologs
Zgirska Valentīnamāsas palīgs
Zhukova Nadezdaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zimaiša Ievaneirologs
neirosonoloģiskā izmeklēšana
elektromiogrāfija
Zlobina Natālijatransfuziologs
anesteziologs, reanimatologs
Zosēns Aldisanesteziologs, reanimatologs
Zubčenko Alicijaķirurģiskās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Zvaigzne Liesmabiomedicīnas laborants
Zvejniece Ilzebiomedicīnas laborants
Zvereva Alisamedicīnas māsa
Zvirbule Indrainternists
nefrologs
Zvirgzdiņa Baibamedicīnas māsa
Zvirgzdiņš Vitālijsasinsvadu ķirurgs
Zīra Tatjanabiomedicīnas laborants
Ābele Sanitamedicīnas māsa
Ārente Līgadiabēta aprūpes māsa
Ārmane Rutamāsas palīgs
Ārmane Sandraneirologs
Ērmane Zaigaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
ķirurģiskās aprūpes māsa
Čehoviča Marijabērnu neirologs
elektroencefalogrāfija
neirologs
Čerņavska Ilzeradiologs diagnosts
Čikulajeva Žannaambulatorās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Čudnovceva Valentīnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Čukļina Tamārabiomedicīnas laborants
Čursina Allabiomedicīnas laborants
Ķemme Rūtaanesteziologs, reanimatologs
Ķempe Kristīneginekologs, dzemdību speciālists
ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ķiecis Aigarsradiologs diagnosts
Ķikule Ilganeirologs
neirosonoloģiskā izmeklēšana
Ķirse Irēnaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ķīse Ilzedietologs
Ļanguzova Natalijamāsas palīgs
Ļebedeva Sofijainternists
Ļehkoduha Ludmilainternās aprūpes māsa
medicīnas māsa
Ļeonova Svetlanainternās aprūpes māsa
Šalgunova Annafunkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Šapiro Viktorijainternists
Šapovala Skaidrīteinternās aprūpes māsa
Šenfelde Ilvaķirurģiskās aprūpes māsa
Šerstova Ludmilamedicīnas māsa
Šildere Evijaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šilina Inessaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
internās aprūpes māsa
Šimaše Emmaķirurģiskās aprūpes māsa
Šimohina Evamedicīnas māsa
anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šleiere Ladaanestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šlosberga Evitaneirologs
Šmite Artaradiologs diagnosts
Šmits Andrispatologs
Šteinmane Gunalaboratorijas ārsts
Šuba Oļegsanesteziologs, reanimatologs
Šubina Tatjanainternās aprūpes māsa
Šverina Vijaķirurģiskās aprūpes māsa
Švēde-Grīnbergs Arnismāsas palīgs
Ņikišins Sergejslaboratorijas ārsts
Ūdris Intsķirurgs
asinsvadu ķirurgs
asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskā diagnostika
Žaguļina Danutabiomedicīnas laborants
Žalele Jutaķirurģiskās aprūpes māsa
Ždanova Natālijaalkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
anesteziologs, reanimatologs
Želve Ziedīteneirologs
Žentiņa Dacepneimonologs
internists
Žerina Jeļenaotolaringologs
Žukova Oksanaanesteziologs, reanimatologs

Saistītās iestādes

NosaukumsTips
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Hipokrāta iela 4, Rīga, LV1079
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Linezera iela 3, Rīga, LV1006
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Linezera iela 6, Rīga, LV1006
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
filiāle
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA
 Priežu iela 1, Tīnūži, Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads, LV5015
filiāle