Darbības profils - Lokāla

Veselības centru apvienība, AS


Vispārējā informācija

Iestādes kods 10064120
Adrese Juglas iela 2, Rīga, LV1024
Telefona nr 67521480
Kontaktpersona Zigurds Lasovskis
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 05.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 29.09.2011
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību


Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abdelmasī Sabri gastroenterologs
Abdelmasī Sabri endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Aberberga-Augškalne Agita vispārējā ultrasonogrāfija
Aberberga-Augškalne Agita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Aberberga-Augškalne Agita ginekologs, dzemdību speciālists
Aberberga-Augškalne Agita alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Alksnis Jānis bērnu gastroenterologs
Alksnis Jānis endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Alksnis Jānis pediatrs
Andersone Evija zobārsts
Andersone Madara oftalmologs
Āne Iveta bērnu aprūpes māsa
Ankevica Vaira ķirurģiskās aprūpes māsa
Anņenkova Larisa otolaringologs
Antoņuka Gaļina padziļināta elektrokardiogrāfija
Antoņuka Gaļina neirosonoloģiskā izmeklēšana
Auriņa Vija logopēdijas speciālists
Austruma Indra fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Balode Dita oftalmologs
Bērziņš Uģis fizioterapeits
Briede Daiga onkoloģiskās aprūpes māsa
Bužinskis Henrihs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Cīrule Andra pneimonologs
Curika Natālija radiologa asistents
Djačenko Anita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Eglīte Laima ambulatorās aprūpes māsa
Fiļinceva Tatjana ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Fiļinceva Tatjana arodveselības un arodslimību ārsts
Frolova Valentīna neirosonoloģiskā izmeklēšana
Frolova Valentīna eksperts
Frolova Valentīna neirologs
Gaiduka-Snagovska Jūlija zobārsts
Gailīte Brigita bērnu aprūpes māsa
Garda Emīlija pneimonologs
Garda Emīlija internists
Geincmane Sanita zobārstniecības māsa
Gerasimenko Sergejs ķirurgs
Gozīte Anita kardiologs
Grausa Dace otolaringologs
Grigorjeva Jekaterina radiologa asistents
Grūbe Guna dermatologs, venerologs
Grūbe Inese operāciju māsa
Grūbe Inese garīgās veselības aprūpes māsa
Homčenko Signe fizioterapeits
Hotņanskis Igors anesteziologs, reanimatologs
Jakubovska Marina operāciju māsa
Jakubovskis Māris urologs
Jansone Rūta neirologs
Jurāne Inese operāciju māsa
Kagans Ļevs ķirurgs
Ķenga Maija oftalmologs
Kļimjuka Lilija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Knīsa Agita vecmāte
Kogane Jekaterina pediatrs
Kogane Jekaterina bērnu neirologs
Kokaine-Pūce Sanita zobu higiēnists
Konoņenko Aleksandrs narkologs
Kralliša Agnese padziļināta elektrokardiogrāfija
Kralliša Agnese kardiologs
Kralliša Agnese ehokardiogrāfija
Kralliša Agnese alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Krasņiks Vladimirs neatliekamās medicīnas ārsts
Krasņiks Vladimirs anesteziologs, reanimatologs
Krauze Linda anesteziologs, reanimatologs
Krūmiņa Inese ginekologs, dzemdību speciālists
Kudiņa Skaidrīte radiologs
Kudrjašova Olga zobārsts
Kukulis Indulis standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Kukulis Indulis kardiologs
Kukulis Indulis internists
Kumpin Dina oftalmologs
Lāce Laura operāciju māsa
Lakovica Zenta zobārsts
Ļašenko Tatjana ambulatorās aprūpes māsa
Lazdiņa Iluta zobārsts
Levins Andrejs traumatologs, ortopēds
Liepa Līga masieris
Liepiņa Larisa ambulatorās aprūpes māsa
Logina Vita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lokmane Ilze selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Lokmane Ilze biomateriālu pielietojums estētiskajā medicīnā
Lokmane Ilze onkologs ķīmijterapeits
Lokmane Ilze kosmetologs
Lukojanova Irina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Lukojanova Irina ginekologs, dzemdību speciālists
Maļevskis Andrejs urologs
Marcinkevičiene Živile internās aprūpes māsa
Matuzele Liene dermatologs, venerologs
Melnbārde Kristīne podologs
Miļčevskis Andrejs ķirurgs
Moisejenko Vjačeslavs ķirurgs
Movčans Jevgeņijs traumatologs, ortopēds
Muhenberga Marina dermatologs, venerologs
Narodovska Inga ergoterapeits
Nitčenko Žanna internās aprūpes māsa
Osipova Jeļena ambulatorās aprūpes māsa
Ozoliņš Alfrēds ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Paeglīte Jana fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Parhomčika Tatjana vispārējā ultrasonogrāfija
Parhomčika Tatjana ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Parhomčika Tatjana ginekologs, dzemdību speciālists
Paškeviča Evija podologs
Pasters Vitālijs traumatologs, ortopēds
Pastore Vita funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Pavličenko Jeļena radiologs
Pērkons Pēteris fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Pētermane Ilze pneimonologs
Pētermane Ilze internists
Petkēviča Marija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Petraite Anete ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Petrakova Vizma masieris
Plotņikovs Konstantīns traumatologs, ortopēds
Podļesnaja Jeļena radiologs
Pogodina Jeļena ķirurgs
Pučkovs Dmitrijs vispārējā ultrasonogrāfija
Pučkovs Dmitrijs gastrointestinālā endoskopija
Pučkovs Dmitrijs internists
Pučkovs Dmitrijs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Pūķis Māris endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Pūķis Māris ķirurgs
Pūre Anda oftalmologs
Putniņa Baiba ķirurgs
Riotto Tatjana operāciju māsa
Rīts Juris flebologs
Rīts Juris asinsvadu ķirurgs
Rozenberga Ulla internists
Saidjaševs Arturs radiologs
Savčenkova Tamāra ambulatorās aprūpes māsa
Šāvele Kristīne internās aprūpes māsa
Seimane Sandra internists
Seimane Sandra fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Seimuškins Dainis anesteziologs, reanimatologs
Šerstņova Kristīna bērnu aprūpes māsa
Siliņa Gunta radiologa asistents
Širokova Ņina vecmāte
Skitecka Jekaterina oftalmologs
Skrule Ligita radiologs
Smiļģe Aīda elektroencefalogrāfija
Smiļģe Aīda neirologs
Smiltene Solveiga audiologopēds
Sokolova Emma fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Sokolova Emma padziļināta elektrokardiogrāfija
Sokolova Emma kardiologs
Sokolovs-Karijs Oļegs otolaringologs
Sondors Artūrs ginekologs, dzemdību speciālists
Spinga Uģis neiroķirurgs
Stepaņenko Valentīna bērnu aprūpes māsa
Stepanova Inta fizioterapeits
Stūra Inguta endokrinologs
Stūra Inguta internists
Sūnīte Renāte ginekologs, dzemdību speciālists
Svjatenko Vladimirs vispārējā ultrasonogrāfija
Svjatenko Vladimirs traumatologs, ortopēds
Svjatenko Vladimirs alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Timma Ņina kosmētiķis
Trimda Gunārs bērnu psihiatrs
Trimda Gunārs psihiatrs
Ūbelis Gunārs vispārējā ultrasonogrāfija
Užāne Gunta pediatrs
Užāne Gunta bērnu neirologs
Vaska Elena traumatologs, ortopēds
Vellere Natālija internists
Vestmane Vita antroposofās medicīnas metode ārsta praksē
Vestmane Vita elektrokardiogrāfija
Vestmane Vita kardiologs
Vestmane Vita internists
Vībure Jana internists
Vindača Gaļina internās aprūpes māsa
Zābere Lauma kardiologs
Zābere Lauma fiziskās slodzes testi ar EKG
Zarovska Evija pneimonologs
Zīle Baiba internās aprūpes māsa
Zīle Baiba masieris