Darbības profils - Cita ambulatorā

Dziedniecība, SIA

  • Adrese
    Rušonu iela 15, Rīga, LV1057
  • Telefons
    67255823
  • E-pasts
    sekretars@mfd.lv

Vispārējā informācija

Iestādes kods 10064111
Adrese Rušonu iela 15, Rīga, LV1057
Telefona nr 67255823
Kontaktpersona Natālija Točiļenko
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 03.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 13.05.1992
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību


Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Renita ambulatorās aprūpes māsa
Agruma Diāna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Agruma Diāna ginekologs, dzemdību speciālists
Aleksandrjana Ira narkologs
Andersone Daina reimatologs
Andreimane Jūlija dermatologs, venerologs
Apine Ilze radiologs
Aprupe Gunta ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Aščeulova Nataļja neatliekamās medicīnas ārsts
Aščeulova Nataļja internists
Asnina Olga zobārsts
Astrahanceva Anastasija radiologs
Astrahanceva Anastasija internists
Ausekle Sandra oftalmologs
Ausekle Sandra eksperts
Bakuļina Irina internists
Bakuļina Irina arodveselības un arodslimību ārsts
Balodis Arturs radiologs
Beltiņa Melita otolaringologs
Berjozovs Pāvels zobārsts
Bērziņa Solvita elektromiogrāfija
Bērziņa Solvita neirologs
Berzinska Ligita ķirurģiskās aprūpes māsa
Blakunova Žanna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Blaua Karalīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Bļinova Margarita zobārstniecības māsa
Bļinova Margarita ambulatorās aprūpes māsa
Blumberga Jeļena radiologa asistents
Bojarovska Jana psihiatrs
Brēdika Rasma ķirurģiskās aprūpes māsa
Brīvniece Ieva radiologs
Bukbārdis Romāns radiologs
Bulaka Katrīne internās aprūpes māsa
Burčeņa Marija arodveselības un arodslimību ārsts
Butirina Ramona laboratorijas ārsts
Čapule Alla Skrīninga ehokardiogrāfija
Čapule Alla standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Čapule Alla kardiologs
Čaškova Irina otolaringologs
Čere Olga ambulatorās aprūpes māsa
Cirkinds Ernests padziļināta elektrokardiogrāfija
Cirkinds Ernests kardiologs
Cīrule Regīna biomedicīnas laborants
Čui Gaļina gastroenterologs
Čui Gaļina endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Čui Svetlana gastroenterologs
Čui Svetlana gastrointestinālā endoskopija
Čui Svetlana internists
Čuiko Svetlana zobu tehniķis
Čukure Ināra kardiologs
Čurilova Ruta biomedicīnas laborants
Davydenok Galina ambulatorās aprūpes māsa
Dejus Inese radiologa asistents
Dončaka Marija laboratorijas ārsts
Dūdiņa Ilze padziļināta elektrokardiogrāfija
Dūdiņa Ilze internists
Dūdiņa Ilze arodveselības un arodslimību ārsts
Dzelve-Klepere Inga vispārējā ultrasonogrāfija
Dzelve-Klepere Inga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Dzenis Juris neiroķirurgs
Dzirgause Maija neirosonoloģiskā izmeklēšana
Dzirgause Maija algologs
Dzirgause Maija neirologs
Ecētāja Elīna ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Erdmane Irina radiologs
Erdmane Irina kardiologs
Erdmane Irina fiziskās slodzes testi ar EKG
Ertmane Vera ambulatorās aprūpes māsa
Ezeriņa Anete dermatologs, venerologs
Finks Andris radiologs
Gavriša Irēna biomateriālu pielietojums estētiskajā medicīnā
Gavriša Irēna botulīna toksīna pielietojums estētiskajā medicīnā
Gavriša Irēna dermatologs, venerologs
Goldmanis Renārs tehniskais ortopēds
Gricaja Margarita optometrists
Gricjuka Anna ambulatorās aprūpes māsa
Grigorovičs Sergejs anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Groskaufmane Marika internās aprūpes māsa
Gudreniece Anželika neirosonoloģiskā izmeklēšana
Gudreniece Anželika neirologs
Guskova Mārīte ambulatorās aprūpes māsa
Gutāne Marina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Gutāne Marina ginekologs, dzemdību speciālists
Haite Tatjana oftalmologs
Iščuks Valērijs fizioterapeits
Ivanova Jeļena transfuzioloģijas māsa
Ivanova Olga ambulatorās aprūpes māsa
Ivanova Tatjana zobārstniecības māsa
Jagmane Ilze dietologs
Jagmane Ilze anesteziologs, reanimatologs
Jakovļeva Anastasija zobārsts
Jakovļeva Jeļena kardiologs
Jakovļeva Jeļena ehokardiogrāfija
Jakovļeva Jeļena internists
Jakovļevs Arvīds patologs
Jankovska Elīna dermatologs, venerologs
Janovičs Pāvels gastroenterologs
Janovičs Pāvels internists
Jansone Evija zobu higiēnists
Jermolajeva Anastasija audiologopēds
Jermolajeva Inese zobārsts
Jerofejeva Olga zobārsts
Judina Olga ambulatorās aprūpes māsa
Juķeviča Agnese zobārsts
Kadakovska Elizabete radiologs
Kaļiņina Olga oftalmologs
Kalnbērza Lāsma dietologs
Kalnbērza Lāsma dermatologs, venerologs
Karapetjana Olga zobu tehniķis
Karpovska Tatjana patologs
Karpovska Tatjana laboratorijas ārsts
Kigitoviča Lūcija ambulatorās aprūpes māsa
Kļaviņa Ieva radiologs
Kohane Valentīna biomedicīnas laborants
Konoņenko Aleksandrs narkologs
Korņicka Veronika oftalmologs
Korņilova Irina oftalmologs
Korotkeviča Irina bērnu aprūpes māsa
Koševacka Anželika pneimonologs
Koškina Lāsma radiologs
Kostiks Andrejs neirologs
Kostrikova Inna biomedicīnas laborants
Kovaļova Nadežda bērnu aprūpes māsa
Krasnočuba Lidija radiologa asistents
Kraule Renāte ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Kraule Renāte ginekologs, dzemdību speciālists
Krepša Zofija Fizikālās terapijas metode
Kriviča Olga radiologs
Kumpin Dina oftalmologs
Kuplā Irina ambulatorās aprūpes māsa
Kuplā Tatjana endokrinologs
Kuzmin Valery manuālās medicīnas ārsts
Kuzmin Valery akupunktūras ārsts
Kuzmina Natālija zobārsts
Kuzņecova Marina audiologopēds
Lāce Svetlana zobu higiēnists
Ļacka Kristīne onkologs ķīmijterapeits
Laizāne Tatjana vecmāte
Ļakutina Olga laboratorijas ārsts
Lapšina Jeļena internās aprūpes māsa
Liepiņa Inese fizioterapeits
Lioznovs Andrejs radiologs
Macuļova Irīna zobārsts
Maļarenko Elita radiologs
Maļikovs Sergejs radiologs
Marinska Tatjana urologs
Maslobojevs Jevgēnijs ķirurgs
Matvejeva Irina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Meļeško Valentīna ambulatorās aprūpes māsa
Meščerjakovs Alberts neatliekamās medicīnas ārsts
Meščerjakovs Alberts psihiatrs
Meščerjakovs Alberts alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Mežavilka Dagnija eksperts
Mežavilka Dagnija bērnu neirologs
Mežavilka Dagnija neirologs
Mežavilka Dagnija arodveselības un arodslimību ārsts
Mieze Rasma radiologs
Mošaks Andrejs zobārsts
Moskaļova Tatjana ginekologs, dzemdību speciālists
Mošņikovska Sandra ķirurģiskās aprūpes māsa
Mošņikovska Sandra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Muračkovska Gaļina arodveselības un arodslimību ārsts
Ņeznanova Inna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Ņikitina Ilona biomedicīnas laborants
Ņizamova Ludmila zobu tehniķis
Novožilovs Juris radiologs
Omeļčenko Aleksandrs radiologs
Orbidāne Sandra elektroencefalogrāfija
Orbidāne Sandra neirosonoloģiskā izmeklēšana
Orbidāne Sandra neirologs
Orlovs Oļegs fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Orlovs Oļegs kardiologs
Orlovs Oļegs ehokardiogrāfija
Orlovs Oļegs klīniskais fiziologs
Ose Marija traumatologs, ortopēds
Ozola Olga ergoterapeits
Paegle Ira fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Paegle Ira ambulatorās aprūpes māsa
Pakalne Eva audiologopēds
Pasters Vitālijs traumatologs, ortopēds
Petkēviča Ivona radiologa asistents
Petkēviča Marija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Peženkovs Valērijs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Pilāne Sintija oftalmologs
Plahotina Maija otolaringologs
Pļehuna Tatjana vecmāte
Plotniece Ruta neirosonoloģiskā izmeklēšana
Plotniece Ruta neirologs
Pokrovskis Vitālijs psihiatrs
Potapenkova Inesa ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Potapenkova Inesa ginekologs, dzemdību speciālists
Požarska Marija ķirurgs
Preobraženska Viktorija internists
Pudova Tamāra radiologa asistents
Pūpola Lija biomedicīnas laborants
Puškins Mihails ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Rao Diāna ambulatorās aprūpes māsa
Ratobiļskis Valērijs ķirurgs
Reimate Alla radiologs
Remeza Inesa internists
Remeza Inesa arodveselības un arodslimību ārsts
Rozenbahs Andrejs padziļināta elektrokardiogrāfija
Rozenfelde Ilze neirologs
Rozentāls Jānis asinsvadu ķirurgs
Rudzīte Ija arodveselības un arodslimību ārsts
Ruskule Jeļena zobārstniecības māsa
Rutkusa Irina biomedicīnas laborants
Rutkusa Irina internās aprūpes māsa
Ružanska Jeļena podologs
Safronova Tatjana bērnu aprūpes māsa
Saknīte Gaļina ambulatorās aprūpes māsa
Šavlaja Nadežda ambulatorās aprūpes māsa
Seļezņovs Jurijs gastroenterologs
Seļezņovs Jurijs endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Serebrjakova Ksenija psihiatrs
Šerpa Evita optometrists
Ševeļovs Pāvels optometrists
Sidorenkova Inna ginekologs, dzemdību speciālists
Sidorova Irina masieris
Simanovska Tatjana ginekologs, dzemdību speciālists
Šišlo Ingrīda radiologs
Skorodumovs Andrejs neirosonoloģiskā izmeklēšana
Skorodumovs Andrejs neirologs
Skorodumovs Andrejs arodveselības un arodslimību ārsts
Skudra Gunta zobārsts
Sloboda Darja masieris
Šmalija Marina oftalmologs
Smirnova Inga internists
Smirnova Inga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Šmite Agnese internists
Sproģis Uldis kardiologs
Sproģis Uldis internists
Starcevs Konstantins radiologa asistents
Stepanova Marina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Stepanova Marina ginekologs, dzemdību speciālists
Strautiņa Ligita zobārsts
Striguna Aza oftalmologs
Štukerte Alīna dermatologs, venerologs
Šubņikovs Igors ķirurgs
Šveklis Juris bērnu ķirurgs
Taranuha Oksana zobu higiēnists
Tarasjuka Svetlana padziļināta elektrokardiogrāfija
Tarasjuka Svetlana kardiologs
Tašmane Zoja internās aprūpes māsa
Temerbeka Svetlana radiologs
Terjohina Ņina ambulatorās aprūpes māsa
Tokareva Svetlana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Trumpele Svetlana ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Trumpele Svetlana arodveselības un arodslimību ārsts
Trushina Nataliya zobārsts
Turoka Svetlana transfuzioloģijas māsa
Ustāns Edijs oftalmologs
Vasiļčenko Anžela biomedicīnas laborants
Vaskopa Svetlana ambulatorās aprūpes māsa
Vilberga Aija fizioterapeits
Vilberga Aija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Vīnkalna Ilze internists
Viškers Leonīds neirologs
Visocka Marina dermatologs, venerologs
Voitešuka Zoja ambulatorās aprūpes māsa
Voronetskaya Lidia zobārstniecības māsa
Yaroslavtseva Elena ambulatorās aprūpes māsa
Zaharenkova Nataļja internists
Zaharenkova Nataļja ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Zaharenkova Nataļja arodveselības un arodslimību ārsts
Zaičenko Jurijs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Zaiferte Olga neirologs
Žarkova Etele zobārsts
Žarova Ilona zobu higiēnists
Ždanova Irina radiologa asistents
Zdanovskis Nauris radiologs
Zeiļuka Ludmila ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Zeiļuka Ludmila arodveselības un arodslimību ārsts
Zeltiņa Indra hepatologs
Zeltiņa Indra infektologs
Zeltiņa Sarmīte onkologs ķīmijterapeits
Zeltiņa Sarmīte eksperts
Zivtiņa Ieva radiologs
Zivtiņa Ieva endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Zommere Vita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zūberga Vineta diabēta aprūpes māsa
Zvirgzdiņa Benita ambulatorās aprūpes māsa