SākumsKatalogsUztura bagātinātājiPack Cellulite (Paziņots)

Pack Cellulite (Paziņots)

Uztura bagātinātājs PACK CELLULITE®

Pack Cellulite® ir pilna 20 dienu programma, kas ar savu 2 veidu sinerģētisko darbību palīdzību veicina efektīvas cīņas uzsākšanu pret celulītu.

1/Šķīdināšana un sadedzināšana:
Ādas nelīdzeno izskatu, ko parasti sauc par “apelsīna mizas” ādu, rada pārmērīga tauku uzkrāšanās adipocītos (šūnas ādas visdziļākajā slānī, kuram ir gandrīz neierobežota glabāšanas ietilpība). Rezultātā palielinās adipocītu tilpums un veido taukainus uzkrājumus, kas deformē ādas ārējo izskatu. Tāpēc, lai cīnītos ar šiem neglītajiem bumbuļiem, nepieciešams likvidēt liekos taukus.  Pack Cellulite® kapsulās ir CLA, kas dabīgā ceļā stimulē tauku atbrīvošanos. Tā rezultātā adipocītu tilpums samazinās.

2/ Cirkulācijas aktivizēšana:
Būdami aizsprostoti ar taukiem, adipocīti noblīvē asinsvadus. Līdz ar to tiek traucēta mikrocirkulācija, kas noved pie ūdens aiztures un uztūkuma. Pack Cellulite® tabletes apvieno vīnogu un upeņu ekstraktus, kas ir bagāti ar antociāniem un OPC, C vitamīnu un rutīnu, kas aktivizē cirkulāciju un palielina kāju muskuļu tonusu, tādējādi uzlabojot asinsriti un novēršot kāju tūsku.

Un, lai pilnībā uzvarētu cīņā ar celulītu, Pack Cellulite® piedāvā arī vispusīgu “apelsīna mizas” ādas novēršanas rokasgrāmatu, kas sastāv no noteiktam mērķim paredzētām diētām, īpašiem viegli veicamiem fiziskiem vingrinājumiem un ķermeņa masāžām.

LIETOŠANA

1 tablete un 2 kapsulas dienā.

No rīta: pirms brokastīm iedzert 1 tableti ar glāzi ūdens.

Vakarā: pirms ēšanas iedzert 2 kapsulas ar lielu glāzi ūdens. Ofensīva terapija vismaz 20 dienas.

Atkārtot gada laikā, lai saglabātu rezultātus.

Kastīte satur devu 20 dienu programmai = 20 tabletes un 40 kapsulas, kā arī pilnīgu anticelulīta padomu rokasgrāmatu.

 

SASTĀVS

Kapsulas: Konjugēta linolskābe (400 mg) (80% CLA), zivju proteīni (117mg), mitrumuzturētājs: glicerīns. NETO MASA 22.84g

Tabletes: griķu sēklu ekstrakts (205 mg), vīnogu ekstrakts (125 mg) (polifenoli (8% antociāni, 5% OPC)), emulgators: mikrokristāliska celuloze (97 mg), C vitamīns (70mg)* (askorbīnskābe 60mg, kukurūzas ciete 10mg), cietinātājs: dikalcija fosfāts (60mg), upeņu ekstrakts (50 mg) ((polifenoli (2% OPC, 0.35% antociāni)), oša lapu ekstrakts (40mg), cietinātājs: hidroksipropilmetilceluloze, biezinātājs: šķērsšūtās CMC nātrija sāls, pretsalipes vielas: silīcija dioksīds, magnija stearāts, krāsviela: titāna dioksīds, pretsalipes viela: stearīnskābe, krāsviela: karmīnskābe. NETO MASA 14.14g

*116.67% no ieteicamās diennakts devas (IDD)

 

Nepārsniegt ieteicamās diennakts devas. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Produktu uzglabāt sausā, tumšā, bērniem nepieejamā vietā.

Ieteicams līdz skat. uz iepakojuma.

 

Ražotājs:

Laboratoire Physcience, 115 rue Cardinet, 75017, Parīze, Francija. www.physcience.com

Ražotājs: Laboratoire Physcience,Francija
PVD reģistrācijas numurs:5096

Sastāvs

Glicerīns - E422
Titāna dioksīds - E171
silīcija dioksīds - E551
stearīnskābe - E570
magnija stearāts - E470b
Mikrokristāliskā celuloze - E 460
Hidroksipropilmetilceluloze - E 464
C vitamīns
Dikalcija fosfāts - E 341
šķērsšūtās CMC nātrija sāls - E468
zivju izcelsmes želatīna kapsula
Parastā oša lapu ekstrakts
konjugēta linolskābe (80%CLA)
sējas griķu sēklu ekstrakts (rutīns)
vīnogu ogu ekstrakts (polifenoli-8%antociāni
5%OPC)
upeņu ogu ekstrakts (polifenoli (2 % OPC
0
35% antociāni))
karmīnskābe - E120