SākumsKatalogsUztura bagātinātājiACAI 100 (Paziņots 2014.)

ACAI 100 (Paziņots 2014.)

ACAI 100

100% tīra akai palmas ogu sula

šķidrs uztura bagātinātājs, 946 ml

 

100% tīra savvaļas akai palmas ogu sula. Šķidrs uztura bagātinātājs, kas satur tikai  tīru akai palmas ogu sulu. Ogas ievāktas no savvaļā augošo akai palmu kokiem, kas aug Brazīlijas rietumu Amazones tropu mežos. ACAI 100 tiek iegūts, izmantojot unikālu macerācijas  metodi, ko jau tūkstoš gadu garumā izmanto Brazīlijas tropu mežu un citu valstu, kas robežojas ar Dienvidameriku, pamatiedzīvotāji.

Porcijas lielums: 30 ml

Porciju daudzums: apmēram 32

 Sastāvdaļas (4 ēdamkarotēs): Akai jeb eiterpes (Euterpe oleracea Mart.) ogu sula   60 ml, kas tiek iegūta no visas ogas, ieskaitot epikarpu (tumši violetu/melnu ārējo miziņu), mezokarpu (ogas mīkstumu apmēram 1 mm biezumā) un cieto endokarpu (kas satur akai ogu sēklas).

Citu sastāvdaļu nav.

Lietošana: pieaugušajiem pa 30 ml (2 ēdamkarotes) no rīta un pēcpusdienā ēdienreizes laikā vai kā rekomendējis ārsts.  Lietot kā uztura bagātinātāju –  satur organiskās skābes (3,5 mg /60 ml) un flavonoīdus (pārrēķinot uz antocianīniem – 15,1 mg /60 ml).

Pirms lietošanas saskalot. Lietošanas ilgums 1 mēnesis. Pēc nepieciešamības lietošanu var atkārtot. Lietošanas ierobežojumi: individuāla produkta nepanesība, grūtniecība, zīdīšana ar krūti.  Pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

Glabāt istabas temperatūrā līdz 25oC, sausā, tumšā un bērniem nepieejamā vietā. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 30 dienu laikā. Nelietot, ja bojāts iepakojums. Produkts nav paredzēts diagnostikai, kā ārstniecisks līdzeklis, lai ārstētu vai izārstētu slimības, vai slimību profilaksei. Nav zāles.

Neto: 946 ml

Derīguma termiņš 2 gadi.

Ražošanas datums un partijas №: skat. uz iepakojuma.

Ieteicams līdz:...beigām skat. uz iepakojuma.

Ražotājs: Genesis Today Inc. 14101 W.Highway 290, Bldg. 1900, Austin, TX 78737, (ASV) pēc Coral Club International Inc. (Kanāda) pasūtījuma.

Pārdevējs: SIA “Koraļļu klubs veikals”, Miera ielā 97/99, Rīga, LV-1013.

 

 

 

 

Ražotājs: Genesis Today Inc. ,ASV
PVD reģistrācijas numurs:9181

Sastāvs

Akai jeb eiterpes ogu sula