SākumsKatalogsUztura bagātinātājiEasy travel tablets with ginger (Paziņots 2014.)

Easy travel tablets with ginger (Paziņots 2014.)

Easy travel tablets with ginger

Nelabuma sajūtas mazināšanai 

500 mg 

20 tabletes

Uztura bagātinātājs

Ingveru izmanto normāla gremošanas trakta funkcionēšanai, diskomforta un nelabuma sajūtas mazināšanai, pārvietojoties ar dažādiem transporta līdzekļiem. 

 

Easy travel tablets with ginger 500mg.

Uztura bagātinātājs. 20 tabletes. Neto masa 6 g.

 

Ingveru izmanto normāla gremošanas trakta funkcionēšanai, diskomforta un nelabuma sajūtas mazināšanai, pārvietojoties ar dažādiem transporta līdzekļiem. 

 

Ieteicamā diennakts deva: Pieaugušajiem un bērniem vecumā no 7 gadiem 1 tableti dienā , 1 stundu pirms ceļojuma ar maltīti vai uzdzerot aukstu dzērienu.

 

Sastāvs ieteicamā diennakts devā 1 tabletē: Ingvera (Zingiber officinale) saknes ekstrakta koncentrāts 25 mg, kas atbilst 500 mg tīra ingvera saknes. 

 

Nesatur ĢMO, mākslīgos aromatizētājus un konservantus, saldinātājus, cukuru, sāli, raugu, kviešus, laktozi, cieti vai lipekli.

SASTĀVDAĻAS: apjoma palielinātājs: kalcija karbonāts, pretsalipes viela: mikrokristāliskā celuloze, ingvera (Zingiber officinale) saknes ekstrakta koncentrāts, pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi (augu magnija stearāts), stabilizētājs: hidroksipropilmetilceluloze.

 

Transportlīdzekļu vadīšana/mehānismu apkalpošana: nav ietekmes/riska

 

NORĀDĪJUMI: Piemērots lietošanai grūtniecēm un ar krūti barojošām mātēm, strikti ievērojot ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt istabas temperatūrā, sausā vietā, sargājot no tiešas karstuma un mitruma iedarbības. Nelietot, ja iepakojums ir bojāts.

 


Ražots Lielbritānijā pēc Apotheka īpaša pasūtījuma.

Importētājs: SIA „Magnum Medical”, Ulbrokas iela 23, Rīga LV-1021

www.apotheka.lv

Ieteicams līdz beigām:

Partijas Nr:

Reģ.Nr.:9377

Ražotājs: Ražots Lielbritānijā pēc SIA „A Aptiekas” pasūtījuma,Lielbritānija
PVD reģistrācijas numurs:9377

Sastāvs

Mikrokristāliskā celuloze - E 460
Hidroksipropilmetilceluloze - E 464
Taukskābju magnija sāļi - E470b
Kalcija karbonāts - E 170
Ingvera saknes ekstrakts 20:1